Peggo ile Youtube videolarını indirin

0
690

Peggo herhangi bir işletim sistemi ve Internet tarayıcısı ile pratik kullanımlı video indirme ve dönüştürme hizmetidir.

Peggo ile Youtube videolarını indirin

Youtube videolarını mp3 yapmak için bir çok kaynak web üzerinde çok bulabiliriz. Peggo mevcut sitelerden farklı olarak videoları mp3 yaptığı gibi videoları istediğiniz yerde başlatma ve bitirme yani mp3 keme imkanı veriyor. İndirdiğiniz mp3 lere şarkıcı adı ve parça adını kendi adınızı ve şarkıya farklı isimde verebilirsiniz. Video klipleri yüksek ve düşük formatta indirebilirsiniz. Bu alandan en favori sitem peggo.tv.

Siteye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

http://peggo.tv

Youtube videolarını avi indirin

İxconverter ve convertisseur yotube videolarını avi formatına çeviren çevri içi platforlardır.

Sitelere aşağıdaki tıklanabilir linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.ixconverter.net

Youtube videolarını 4kyoutubetomp ile ultra çözünürlükde indirin:

İnternet forumlarında (özellikle youtube için) birçok video indirme alternatifleri olabilir. Çoğu uygulamalarla adware, malware ve diğer sıkıntılı istenmeyen zararlı uygulamalar yayılabilir. Düzgün ve kaliteli video indirmek için ultra yüksek çözünürlüklüde hem de bütün işletim sistemleri için kullanabileceğiniz iyi bir uygulamadır.

Yüksek çözünürlüklü (4k uhd) videoları destekler. İstediğiniz videonun sadece sesini indirebilirsiniz. Altyazısızda videoları indirebilirsiniz. Ayrıca tüm büyük video streaming sitelerinden mp4, mkv, flv ve 3gp dahil olmak üzere çeşitli formatlarda video indirmeyi destekler. Dailymotion ve vimeo gibi diğer sitelerde 4k video downloader test aşamasında mükemmel çalıştığı gözlenmiştir. Windows 8, windows 7, windows xp, osx 10.9, osx10.8, osx 10.7 ve ubuntu sistemlerini destekler. Download 4K Video Downloader sitesinde mp3 ve slayt için programlarda bulunmaktadır.

4kyoutubetomp programına bu url’den; http://www.4kdownload.com/download#videodownloader ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here