Youtube Videolarının Belirli Kısmını Paylaşalım

0
2113

Şimdi sıra bilgisayarınızda YouTube videoları belirli kısımlarını paylaşmak için ücretsiz online siteleri sizler için yazının alt kısmına listeledim.

Youtube_videoların_belirli_kısmını_paylasın

Neredeyse hapsi aynı işlevde çalışmaktadır. Paylaşmak istediğiniz bir YouTube videosunu bu sitelerden her hangi birine kopyala-yapıştır yapın. Videonun alt tarafındaki kaydırma çubuğu ile ya da zaman dilimini kullanarak yapabilirsiniz.

Bana sorarsanız ben içlerinde en çok ytcropper.com u beğendim. Vibby çok hoş ama sosyal medya hesabı ile giriş istiyor. Sonuç bu siteler oldukça iyi iş çıkartıyorlar.

ytcropper.com

tubechop.com

vibby.com

Youtube avantajlarından biri bize kolayca sosyal ağlar ve internet üzerinden kendi videolarını paylaşmak için izin vermesidir. Şahsen bana göre youtube internet sunduğu ilk harikasından biridir. Wow moments youtube videoları belirli bir bölümünü paylaşmak için ücretsiz bir android uygulamasıdır. Videoların bir kaç saniye veya bir-iki dakika gibi anlarını paylaşmak için çok mükemmel bir yöntem. Videonun paylaşacağınız kısmı işaretleyin ve video kaydettikten sonra whatsapp, google+, twitter ve facebook üzerinden uygulama içinden paylaşabilirsiniz.

Youtube uzun videoları 720p indirin:

Savefrom bir çok tarayıcıda eklenti olarak youtube ve kırktan fazla siteden uzun videoları 720p ve çok farklı formatlarda indirmeye yarayan çok başarılı bir eklentidir. Siteye girdiğinizde sayfanın en alt kısmından google chrome,mozilla firefox,yandex.browser,opera 11 – 12,opera next,safari tarayıcılara kurulabilir.

Ayrıca facebook,vimeo,soundcloud,dailymotion bu sitelerden de kaliteli video indirmeleri yapabilirsiniz.

Aşağıdan eklentiye ulaşabilirsiniz.

http://tr.savefrom.net/user.php?helper=ff

Uzun süreli youtube videoları indirmek için aşağıda online site üzerinden,tarayıcı eklentisi ile ve programla indirmek için gerekli kaynaklar aşağıda listelenmiştir. Videoları çok yüksek kalitede indirebilir ve cep telefonlarınızda da izleyebilirsiniz.

Youtube uzun süreli videoları aşağıdaki siteler üzerinden online indirebilirsiniz.

Clipconverter.cc

clipconverter.cc youtubeconvert.cc

Onlinevideoconverter.com

Deturl.com

Tubeleecher.com

Savefrom.net

Youtube uzun süreli videoları aşağıdaki firefox eklentisini kullanarak indirebilirsiniz

Youtube uzun süreli videoları aşağıdaki programla indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz