Zararlı Web Sitelerini Güvenle Ziyaret Edin

0
1313

Bu yazı içindeki site ile tehlikeli ve zararlı web sitelerini ziyaret etmek için güvenli kılan uzak bir tarayıcıdan bahsedeceğim. Bilgisayar ekranına sunucuda çalışan başka bir tarayıcı kısaca. Bu tarayıcıdaki zararlı web sitelerini ve dokümanları açabilirsiniz ve bu durum yerel tarayıcınızı etkilemez. Uzak tarayıcı birden çok sekmeyi destekler ve sayfalar arasında ileri geri gezine bilirsiniz.

Zararlı Web Sitelerini Güvenle Ziyaret Edin

Tehlikeli ve zararlı web sitesini güvenli bir şekilde ziyaret etmek için tarayıcınızda yeni bir sekme açmanız ve İsolation.site web sitesine gitmeniz yeterlidir. Bu, ekranınızda tehlikeli veya güvenli olmayan web sitesinin URL’sini girebileceğiniz ve ardından ziyaret edebileceğiniz bir kutu yükler.

Bunu yaptığınızda, uzak bir tarayıcı çalıştırır ve bunu ekranınızda gösterir. İçindeki her şeyi kontrol edebilirsiniz. Üstte adres çubuğunu, sunucu ve yerel tarayıcı hızıyla birlikte gösterir. Ardından, sisteminize virüs bulaşmasından endişe etmeden web sitesine güvenle göz atabilirsiniz. Bu bir işlev tarayıcısı olduğundan, onu ziyaret etmek için adres çubuğuna farklı URL’ler girebilirsiniz. Üstüne üstlük, ayrıca önceden ziyaret edilen web sayfaları arasında ileri geri hareket edebilir ve ziyaret etmek için birden çok sekme açabilirsiniz
birden çok web sitesi veya belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

İsolation.site ile ulaşamadığınız web sitelerini de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca site müthiş indireme hızı var ama sisteminize indirme yaptırmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz