Gifs.com ile Online Gif Oluşturun

0
3210

Sitemizde eski zamanlarda ve çok yakın zamanlarda online gif oluşturma siteleri ve program adresleri vermiştik. Hani bakınca göreceksiniz ki azım sanmayaçak kadar bol kaynak vermiştik. Şimdi sizlere yeni yeni bir web site adresi vereceğim.

gifs.com online gif oluşturun

Gifs.com her hangi bir video kaynağından kolayca animasyonlu gifler oluşturabilirsiniz. Online olarak youtube, vine, instagram gibi popüler sosyal medya siteleri bulunmaktadır. Özelikle oluşturduğunuz gifler sosyal medyada oldukça yüksek tıklanma oranı olan bağlantılardır. Artık eskide kaldı diyebiliriz gif oluşturmak zor olmak çıktı herkes animasyonlu gif oluşturabiliyor.

Gifs.com işlemek için özellikle açık ve basit bir editör sunmaktadır. Platform, herhangi bir videodan iki tıklama (ya da hemen hemen) bir gif oluşturmak için olanak sağlar. Bu Youtube, Vine, Instagram veya kendi bilgisayarınızda olabilir. Sadece Gifs.com yükleyin veya bulunduğu sayfanın URL’sini belirtmek için. Ayrıca, mevcut Gif yükleyip değişiklikte yapabilirsiniz.

Animasyonlu giflerinize,  metin, çıkartmalar ekleyebilir ve resim kalitesini arttırabilirsiniz. Gif düzenlemeyi bitirdikten sonra, daha sonra indirme veya blogunuza veya web sitenize yerleştirmek için gömülü bir bağlantıyı kullanmak için seçim gif oluşturabilirsiniz. Gifs.com da diğer kullanıcılar tarafından oluşturulmuş bir anahtar kelime veya hashtag, gifs arama sağlayan bir arama motoru sunuyor.

Hypah ile resimlere gif ekleyin

Kendi resimlerinize veya sevdiklerinizin resimlerinize birden fazla hareketli gif resimler eklemek için sade pratik bir site. Sosyal paylaşım siteleri (facebook,myspace…) ile oldukça iyi vakit geçirenler bu siteye mutlaka denk gelmiştir. İnternet ortamında bu tür sitelerin varlığı çok olsada bu siteyi nerden buldu diye kendime bir iki gündür soruyorum.

http://www.hypah.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz