Excel İle Telefon Rehberini VCF’ye Çevirin

46
13108

Excel VCF Çevir 2019v3 Programın almak için fidenismail@gmail.com dan gerekli bilgileri isteyin.

Excel VCF Çevir 2019v3 Programın Özellikleri:

Program benzerlerinden en büyük farkı dilediğiniz kadar kişiyi çevirme imkanı vermesidir. Kişileri yazarken arasında boş satır bırakmayın. Boş bir satır olduğunda kişilerinizi VCF dönüştürmez. Excel VCF Çevir 2019v3 açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

Çevirilen Telefon Rehber dosyanızı İnternet üzerinden E-posta ile veya basit bir dosya aktarımı yoluyla cihazlar arasında bir USB Kablosu, Wifi veya Bluetooth üzerinden aktarabilirsiniz.

Türkçe karakter sorunu çözülmüştür. Türkçe harfler artık soru işareti olarak çıkmıyor. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir.

Program artık sınırlı sayıda kişiyi VCF dosyasına çevirmiyor. Yaptığım en son denemelerde 330.000 den fazla kişiyi VCF çeviriyor. Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor.

Excel VCF Çevir 2019v3 programına cep, ev, iş, diğer, santral gibi numaralar ekleyebilirsiniz. Ev iş fax numaraları ekleyebilirsiniz. Ev mail ve iş mail adresleri yazabilirsiniz. Ev ve iş adres bilgilerini ekleyebilirsiniz. Şirket adı ve iş ünvanı bilgilerini ekleyebilirsiniz. İki tane web site adresi ekleyebilirsiniz. Notlar kısmına not ekleyebilirsiniz. Doğum tarihine kısmına gün, ay, yıl olarak bilgileri girebilirsiniz.

Dilerseniz programa yazdığınız kişilerin eklenmeyecek bilgileri boş bırakıp Eklenmeyecekleri  Gizle butonu ile gizleyebilirsiniz. Bir rehber oluşturdunuz ve bu sefer farklı bir rehber, kişiler oluşturmak için Listeyi Temizle butonu ile eski oluşturduğunuz listeyi silebilir, yeni vcf dosyanızı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Türkçe karakter sorunu ve büyük, küçük harf sorunu yoktur.

Excel Vcf Cevir

Excel VCF Çevir Programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Oluşturulan VCF dosyası Outlook, Gmail rehbere aktarıp, aktarılan VCF dosyasını telefona kaydetme işlemi başarılı olmuştur. Program üç farklı telefona rehber aktarmada sorun çıkmadı. Microsoft Ofis Profesyonel Plus 2016 hazırlanmıştır. Farklı ofis sürümlerinde başarı ile çalışmıştır.

Bu yazı en son 18 Ağustos 2020 tarihinde güncellenmiştir.

46 YORUMLAR

    • Merhabalar Gürkan bey.

      Excel Vcf Çevir 2019v3Trial, deneme sürümüdür. Sadece sınırlı sayıda kişiyi VCF çevirmektedir. Program satın almadan önce bir ön fikir vermesi açısından indirme linki verilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here