Excel İle Telefon Rehberini VCF’ye Çevirin

38
6560

Excel VCF Çevir 2019v3 Yenilenmiştir

Yazı sonundan programın deneme sürümünü indirip kullanabilirsiniz. Program ücretlidir.

Programın satın almak için fidenismail@gmail.com dan IBAN bilgileri isteyin. Ödeme yapılınca, Excel VCF Çevir 2019v3 mail adresinize gönderilecektir.

Not:

Herhangi bir sipariş vermeden önce lütfen benimle fidenismail@gmail.com iletişime geçin. İhtiyaçlarınız hakkında tüm detayları bizimle görüşmekten çekinmeyin, sizlere en iyi kaliteyi vermeye sağlıyoruz.

Ücret dahilinde, isteğe göre Excel VCF Çevir 2019v3 Düzenlenebilir.

Ayrıca programı satın alan firma, iş yerlerinin ücretsiz olarak bir ay süre ile sitemin sağ tarafında resimli bir aylık tıklanabilir link çıkışı yapılacaktır. Dilerseniz Firmanızı tanıtan bir yazı ile www.internetkafa.com da kalıcı olarak iş yeriniz tanıtılmış olur.

Excel VCF Çevir 2019v3 Programın Özellikleri:

Program benzerlerinden en büyük farkı dilediğiniz kadar kişiyi çevirme imkanı vermesidir. Kısıtlı kişi çevirme, yani kişi sayısı artıkça ayrı bir ücret ödemeyeceksiniz.

Kişileri yazarken arasında boş satır bırakmayın. Boş bir satır olduğunda kişilerinizi VCF dönüştürmez. Excel VCF Çevir 2019v3 açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

Çevirilen Telefon Rehber dosyanızı İnternet üzerinden E-posta ile veya basit bir dosya aktarımı yoluyla cihazlar arasında bir USB Kablosu, Wifi veya Bluetooth üzerinden aktarabilirsiniz.

Excel Vcf Cevir 2019v3

Türkçe karakter sorunu çözülmüştür. Türkçe harfler artık soru işareti olarak çıkmıyor. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir.

Program artık sınırlı sayıda kişiyi VCF dosyasına çevirmiyor. Yaptığım en son denemelerde 330.000 den fazla kişiyi VCF çeviriyor. Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor.

Telefona aktarılan kişi aşağıdaki resimdeki  gibi rehberde görünmektedir.

Excel Vcf Cevir Turkiye

Excel VCF Çevir 2019v3 programına cep, ev, iş, diğer, santral gibi numaralar ekleyebilirsiniz. Ev iş fax numaraları ekleyebilirsiniz. Ev mail ve iş mail adresleri yazabilirsiniz. Ev ve iş adres bilgilerini ekleyebilirsiniz. Şirket adı ve iş ünvanı bilgilerini ekleyebilirsiniz. İki tane web site adresi ekleyebilirsiniz. Notlar kısmına not ekleyebilirsiniz. Doğum tarihine kısmına gün, ay, yıl olarak bilgileri girebilirsiniz.

Dilerseniz programa yazdığınız kişilerin eklenmeyecek bilgileri boş bırakıp Eklenmeyecekleri  Gizle butonu ile gizleyebilirsiniz. Bir rehber oluşturdunuz ve bu sefer farklı bir rehber, kişiler oluşturmak için Listeyi Temizle butonu ile eski oluşturduğunuz listeyi silebilir, yeni vcf dosyanızı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Türkçe karakter sorunu ve büyük, küçük harf sorunu yoktur.

Excel Vcf Cevir internetkafa.com

Excel VCF Çevir Programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Oluşturulan VCF dosyası Outlook, Gmail rehbere aktarıp, aktarılan VCF dosyasını telefona kaydetme işlemi başarılı olmuştur. Program üç farklı telefona rehber aktarmada sorun çıkmadı. Microsoft Ofis Profesyonel Plus 2016 hazırlanmıştır. Farklı ofis sürümlerinde başarı ile çalışmıştır.

Excel VCF Çevir 2019v3 Aşağıdaki Bağlantıdan İndirebilirsiniz.

https://drive.google.com/file/d/1ZJSEbi8_ccKlqgT3g7JslF9td7g3O1ee/view?usp=sharing

Telefon Rehberini VCF Çevirme Videolu Anlatım:

38 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here