Excel İle Telefon Rehberini VCF’ye Çevirin

38
2741

Excel VCF Çevir Programı Yenilenmiştir.

Program yeni halini yazı sonundan indirebilir ve yeni görünümlü videolu anlatımı yine yazı sonundan izleyebilirsiniz.

Programın Özellikleri:

Türkçe karakter sorunu çözülmüştür. Türkçe harfler artık soru işareti olarak çıkmıyor. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak VCF dosyasında gözükmektedir.

Program artık 32.000 kişiden fazla kişiyi VCF dosyasına çeviriyor. Yaptığımda en son denemelerde 300. 000 den fazla kişiyi VCF çeviriyor.

Sadece programdaki tek bir butona tıklayıp yüzbinlerce kişiyi saniyeler içinde VCF çevirebilirsiniz.

Excel VCF Çevir Programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz.

Çevirilen VCF dosyası bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Ad ve Soyadı yazdıktan sonra otomatik olarak eklenir. Ad adı başta soyadı sonda telefon rehberinde gözükmektedir.

Oluşturulan VCF dosyası Outlook, Gmail rehbere aktarıp, aktarılan VCF dosyasını telefona kaydetme işlemi başarılı olmuştur.

Programa iki telefon numarası ekleyebilirsiniz.

Program üç farklı telefona rehber aktarmada sorun çıkmadı.

Microsoft Ofis Profesyonel Plus 2016 hazırlanmıştır.

Farklı ofis sürümlerinde başarı ile çalışmıştır.

Excel VCF Çevir Programı Hakkında

Program ücretlidir. Programın satın almak için fidenismail@gmail.com dan IBAN bilgileri alabilirsiniz. Ödeme yapılınca, Excel VCF Çeviren Program mail adresinize gönderilecektir.

excel vcf cevir

Excel, Windows ve MAC OS için Microsoft tarafından geliştirilmiş bir elektronik tablo uygulamasıdır. Kartvizitleri depolamak, yönetmek ve hesaplamak için en yararlı uygulamadır. Microsoft Excel’in talebi kişisel ve iş kullanımı için çoğu profesyonel tarafından tercih edilir. Şirketlerin veya şahısların çoğu müşterilerinin veya meslektaşlarının irtibat bilgilerini saklamak için Microsoft Excel kullanıyor.

excel vcf rehber

Neden Kullanıcıların Excel Kişilerini vCard’a Dönüştürmesi Gerekiyor?

vCard, bir kişinin tam iletişim bilgilerini (Adı, Soyadı, E-posta Adresi, Telefon numarası ve Şirket ayrıntıları, vb.) depolayan iletişim saklama alanı için en yaygın ve en yaygın dosya biçimidir.   vCard dosyaları birçok elektronik cihaz ve masaüstü e-posta istemcisi tarafından kabul edilir. Böyle bir dönüşümü gerçekleştirmek için en yaygın nedenlerden bazıları aşağıda açıklanmıştır:

excel vcf internetkafacom

Excel, iPhone, Blackberry ve Android telefonlar (Nokia, Samsung, LG, Motorola, Spice, Amazon, Xolo vb.) Gibi mobil cihazlarda kişileri açmak için,

vCard dosyası kişileri de masaüstü e-posta istemcileri tarafından kabul edilir. Böylece, Excel kişilerini vCard’a dönüştürerek, kullanıcılar Microsoft, Mozilla, Entourage ve diğer masaüstü tabanlı istemcilere aktarabilirler.

excel vcf cevir İnternetKafa.com

Excel’den vCard’a dönüştürme, kullanıcıların gelecekte dosyanın çok yönlü bir biçiminde değerli kişilerin yedek olmasına yardımcı olur.

VCF veya vCard Dosyası Nedir?

Bu dosyayı her zaman dolaylı olarak kullanıyorsunuzdur. Bu, V sanal Çekişik F ile bir kısaltmadır. Temelde, Outlook’ta kullandığınız kişileri depolayan Metin türü dosya, mobil vb. Bu yüzden, dedim ki … Bu dosyayı doğrudan veya dolaylı olarak kullanıyorsunuzdur. Ayrıca vCard (Sanal Kart) Contact dosyası olarak da bilinir. Bu dosya türü için uzantı .vcf veya .vcard’dır. Yukarıda belirttiğim gibi, bu basit bir metin dosyasıdır, ancak kişilerin tüm ayrıntıları belirli bir biçimde yazılmıştır.

excel vcf

Excel Vcf Çevir Programı İnternetKafa.com Aşağıdaki Linkten İnidrebilirsiniz:

https://drive.google.com/file/d/1p-Wt6etXuGxiP30-8zhIutlSkyOAjVS-/view?usp=sharing

Telefon Rehberini VCF Çevirme Videolu Anlatım:

38 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here