1. Ana Sayfa
 2. Dijital Kültür

Excel İle Telefon Rehberi Yapın

Excel İle Telefon Rehberi Yapın
48

Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programını almak için fidenismail@gmail.com dan gerekli bilgileri isteyin. Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programı sadece fidenismail@gmail.com mail adresi ile iletişim yolu ile temin edilmektedir.

Excel VCF Çevir Programı, Excel makro ile çalışan sayfası 2017 senesi son aylarından bu zamana kadar binlerce kişiye ulaştı. Artık Excel VCF Çevir programı ile aynı işleri ve daha fazlası ile karşınızda.

Excel Vcf Cevir

Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programın Özellikleri:

Program benzerlerinden en büyük farkı dilediğiniz kadar kişiyi çevirme imkanı vermesidir. Kişileri yazarken arasında boş satır bırakmayın. Boş bir satır olduğunda kişilerinizi VCF dönüştürmez. Excel VCF Çevir Telefon Rehberi Programını açtığınızda makro ve içerik düzenlemeyi etkinleştirin.

Çevirilen Telefon Rehber dosyanızı İnternet üzerinden E-posta ile veya basit bir dosya aktarımı yoluyla cihazlar arasında bir USB Kablosu, Wifi veya Bluetooth üzerinden aktarabilirsiniz.

Türkçe karakter sorunu çözülmüştür. Türkçe harfler artık soru işareti olarak çıkmıyor. Ç, ğ, ö, ş, ü, j, i, ı harfler hem küçük hem büyük olarak Türkçe olarak gözükmektedir.

Program artık sınırlı sayıda kişiyi VCF dosyasına çevirmiyor. Tek seferde yüzlerce, binlerce, on binlerce, yüz binlerce hatta bir milyonun üstündeki kişiyi sadece tek bir butona tıklayıp saniyeler içinde telefon rehberine çeviriyor.

Excel Telefon Rehberi programına cep, ev, iş, diğer, santral gibi numaralar ekleyebilirsiniz. Ev iş fax numaraları ekleyebilirsiniz. Ev mail ve iş mail adresleri yazabilirsiniz. Ev ve iş adres bilgilerini ekleyebilirsiniz. Şirket adı ve iş ünvanı bilgilerini ekleyebilirsiniz. İki tane web site adresi ekleyebilirsiniz. Notlar kısmına not ekleyebilirsiniz. Doğum tarihine kısmına gün, ay, yıl olarak bilgileri girebilirsiniz.

Dilerseniz programa yazdığınız kişilerin eklenmeyecek bilgileri boş bırakıp Eklenmeyecekleri  Gizle butonu ile gizleyebilirsiniz. Bir rehber oluşturdunuz ve bu sefer farklı bir rehber, kişiler oluşturmak için Listeyi Temizle butonu ile eski oluşturduğunuz listeyi silebilir, yeni vcf dosyanızı yapabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Türkçe karakter sorunu ve büyük, küçük harf sorunu yoktur.

Excel Telefon Rehberi programı kopyala yapıştır yolu ile tabloya kişileri ve telefon numaraları aktara bilirsiniz. İster kişi adlarını ve soyadlarını ile telefon numaralarını elle yazıp VCF çevirebilirsiniz. Çevirilen kişi adları ve telefon numaraları Telefon Rehberi adında bilgisayarınızın masa üstüne kaydedilir.

Oluşturulan VCF dosyası Outlook, Gmail rehbere aktarıp, aktarılan VCF dosyasını telefona kaydetme işlemi başarılı olmuştur. Program üç farklı telefona rehber aktarmada sorun çıkmadı. Microsoft Ofis Profesyonel Plus 2016 hazırlanmıştır. Farklı ofis sürümlerinde başarı ile çalışmıştır.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (48)

Popüler Yorumlar
 1. 4 sene önce

  Merhabalar, Hasan bey.

  Mail adresinizi kontrol edin.

 2. 4 sene önce

  Onur bey, mail adresinizi kontrol edin.

Yapılan Yorumlar
 1. 5 sene önce

  makro çalışmıyor diyor.

 2. ismail bey merhaba
  sürekli
  run time eror ’76’:
  path not found
  diyor program…

  • Merhabalar, Programı indirme linkinden şimdi indirdim. Linkte ve programda benim tarafımca bir sorun yok. Çeşitli sebepleri olabilir. Tekrar ve farklı tarayıcıdan indirin.

 3. türkçe karakter sorununu nasıl çözebiliriz

 4. Sayın İsmail bey,
  Programın rar şifresi nedir acaba

 5. şifre ney hocam

 6. 4 sene önce

  MERHABA ŞİFRE İSTİYOR ŞİFRSİ NEDİR ACABA?

 7. Merhaba RAr şifresi nedir

  • 4 sene önce

   Mynet mail adresinize gerekli bilgileri gönderdim. Fakat mail adresinize mail gitmiyor. fidenismail@gmail.com adresine size gerekli bilgileri göndermek için yeni bir mail adresi yazın.

 8. rar sifresini atarmisiniz(ayrica tek tek maile atmaniz kotu olmus keske paylassaniz :( )

 9. Rar şifresi nedir?

 10. 4 sene önce

  merhabarlar rar şifresi nedir.

 11. 4 sene önce

  ŞİFRE NEDİR İSMAİL BEY

 12. 4 sene önce

  Rar şifresini atar mısınız?
  sezyumyum@gmail.com

 13. Rar şifresi nedir acaba

 14. Merhaa şifre nedir İsmail bey?

 15. 4 sene önce

  rar şifresi nedir acaba

 16. merhaba rar şifre nedir

 17. merhabalar ahmetkemalbacak@hotmail.com adresine rar şifresi atabilirmisinizz??

 18. rar şifresi nedr?

 19. 4 sene önce

  hocam rar şifresini yollayabilimisiniz omer.faruk.pehlivan@gmail.com

 20. hazmican@gmail.com şifreyi gönderir misiniz?

 21. 3 sene önce

  İsmail Bey Merhaba rar şifresi nedir _?

  • 3 sene önce

   Merhabalar Gürkan bey.

   Excel Vcf Çevir 2019v3Trial, deneme sürümüdür. Sadece sınırlı sayıda kişiyi VCF çevirmektedir. Program satın almadan önce bir ön fikir vermesi açısından indirme linki verilmiştir.

 22. Excel VCF Çevir 2019v3 programı bu program hakkında bana ulaşabilir misiniz.

 23. merhaba size mail attım banada yardımcı olur musunuz

  • 3 sene önce

   Merhabalar Hakan bey,

   Dosyamızın paylaşım bilgileri detayları aşağıdaki gibidir. Dosyamıza ve sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir