İletişim

İnternetkafa.com’da olarak size hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Önerilerinizi ve geri bildiriminizi bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için aşağıdaki iletişim formu kullanabilirsiniz. Önerileriniz, şikayetleriniz, sorularınız, yardım istekleriniz, bizimle iş birliği yapabilirsiniz, bizim için bir konuk sorgulaması, bir iş sorusu veya aklınızda başka bir şey ulaşabilirsiniz. Ancak, bir makale, inceleme veya bir gönderi hakkında yorumunuz varsa, lütfen yorumunuzu göndermek için bu makalenin altındaki yorum sistemini kullanın ya da yorum yazın.

NOT: Lütfen hızlı cevap için resmi şirket e-posta adresinizi kullanmayı deneyin. Bir şirketi temsil ediyor veya çalışıyorsanız, kişisel e-posta adresinizi Gmail, Yahoo, Hotmail, Outlook veya diğer benzer e-posta hizmetlerinden kullanmayın. Resmi şirket alan adınızı kullanarak oluşturduğunuz e-posta adresini kullanmaya özen gösterin. Bunun nedeni, bazı şirket veya firmalardan birinin kimliğine bürünmüş kişilerle çeşitli ayrıntıları paylaşmamaktır. Dilerseniz kişisel mail adresinizle iletişim kurabilirsiniz.

E-Posta Adresim:

Kişisel: fidenismail@gmail.com

Anlayışınız için teşekkürler.

Aşağıda yer alan iletişim formunu kullanarak internetkafa.com ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. En erken on dört iş günü içerisinde size cevap verilecektir.

    Bu iletişim formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesiyle depolanmasını ve işlenmesini kabul etmiş oluyorsunuz.

    (Bu İletişim sayfası en son 28 Kasım 2021 tarihinde değiştirilmiştir.)