Kullanım Şartları

İnternetkafa.com‘a hoş geldiniz. Bu siteye göz atmaya ve kullanmaya devam ederseniz, aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul etmiş olursunuz ve internetkafa.com’un sizinle olan ilişkisini yönetin.

İnternetkafa.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. İnternetkafa.com blog sitesi 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası‘na uygun olarak yayınlanmaktadır.

İnternetkafa.com ücretli (lisaslı) tema kullanmaktadır. İnternetkafa.com güvenirliği olan bir platformdan lisanslı tema kullanmaktadır. İnternetkafa.com ziyaretçilerin siteye girdiklerinde güzel bir tema ile karşılaşması ve sitede uzun vakit geçirmesi amaçlarından bir tanesidir. İçeriği dolu ve özgün olsa da kimse kötü bir tasarıma sahip bir siteyi ziyaret etmek istemez. Bu nedenle kullanıcı dostu WordPress tema ile profesyonel tasarımcılar tarafından özenle tasarlanmıştır.

Genel Kullanım Koşulları

İnternetKafa.com bu içeriği “olduğu gibi” sağlar ve bilginin kullanımı için İnternetKafa.com sorumlu tutulamaz.

Bu sitenin içeriğinin metin ve resimler dahil, sitenizde veya basılı olarak kullanılması tamamen sizin takdirinize bağlıdır. Sitenizde veya baskıda görüntülemeyi seçtiğiniz içerik veya resimlerle ilgili herhangi bir şikayetten İnternetKafa.com sorumlu değildir.

İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, İnternetKafa.com, SATILABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL OLMAK ÜZERE TÜM GARANTİLERİ REDDEDER. Bu sitede sunulan içerik ve bilgilere erişerek, bu şartlar ve koşulları anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

İnternetKafa.com ile İlgili

Herhangi bir belge veya resim de dahil olmak üzere, İnternetkafa.com ile herhangi bir yazışma, internetkafa.com’un mülkü olarak kabul edilir. İnternetKafa.com, bu yazışmaların tamamını veya bir kısmını bu web sitesinde veya bağlı kuruluşlarında çoğaltma hakkını saklı tutar.

Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs Koruması

Web sitemizi üretim sırasında kontrol etmek ve test etmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak, internetten indirdiğiniz her şeyde bir anti-virüs ve anti-malware programı çalıştırmanızı tavsiye ederiz. Bu siteyi kullanmanızın veya siteyi kullanmanızın sonucu olarak ortaya çıkan bilgisayar sisteminizde veya verilerinizde meydana gelebilecek herhangi bir kayıp, bozulma veya hasar konusunda internetkafa.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Site Okuyucuların Sorumluluğu

Bu siteyi kullanmanızın veya siteyi kullanmanızın sonucu olarak ortaya çıkan kendinizde veya çevrenizde ve çevrenizdekilere meydana gelebilecek herhangi bir kayıp, bozulma, zarar ve hasar konusunda internetkafa.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Dış Bağlantılar

İnternetKafa.com rutin olarak harici, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerir. Diğer sitelere bağlantılar sağlayarak, İnternetKafa.com bu sitelerde bulunan bilgileri veya ürünleri garanti etmemekte, onaylamamakta veya onaylamamaktadır, ayrıca link, bağlantılı site tarafından internetkafa.com’a herhangi bir ilişkilendirmeyi veya onayladığını göstermez.

İnternetKafa.com herhangi bir harici sitede bulunan bilgi, ürün ve / veya hizmet için herhangi bir sorumluluk üstlenmez ve kontrol etmez ve sorumluluk üstlenmez. Bu tür bağlantılar, herhangi bir sınırlama olmaksızın, açık ya da zımni hiçbir garanti ya da ihlal etmeme gibi garantiler de dahil olmak üzere, herhangi bir harici site üzerinden ya da bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir bilginin, ürünün ve / veya hizmetin doğruluğunu veya güvenilirliğini temsil etmemektedir. Belirli bir amaç için satıla bilirlik veya uygunluk ile ilgili zımni garantiler.

Ziyaretçiler, harici bir bağlantıyla ilgili endişelerini site yöneticisine veya web yöneticisine yönlendirmelidir.

(Bu Kullanım Şartları sayfası  en son 12 Şubat 2022 tarihinde değiştirilmiştir.)