1. Ana Sayfa
 2. Excel İmsakiye

İstanbul Excel Ramazan İmsakiyesi 2017

İstanbul Excel Ramazan İmsakiyesi 2017
8

24 Haziran 2017 Cumartesi günü Ramazan Ayı’nın son günü. 25 Haziran 2017 Pazar günü ise 2017 Ramazan Bayramı’nı kutlayacağız. 2017 İstanbul Excel formatındaki Ramazan İmsakiyesi’ni sizler için hazırladım.

Yoğun istek üzerine İstanbul Excel formatında yazılmış 2017 Ramazan imsakiyesini yayınlamak nasip oldu.

İmsakiyenin özelliklerine gelince:

Hemen hemen birçok Ofis sürümünde de çalışmaktadır. Ramazan’ın ilk günü itibarıyla gün içerisinde kalan zamanı ve ramazan ayı bitimini dilimli grafik olarak göstermeye otomatik olarak başlayacaktır. Tamamıyla ücretsiz. Excel formatında esnek yapı. Bilgisayarınızda ofis programının yüklü olması yanında farklı yöntemlerle de imsakiye çalışmaktadır.

2017 Excel İstanbul Ramazan İmsakiyesi aşağıdaki URL’den indirebilirsiniz.

İstanbul Excel Ramazan İmsakiye 2017

İftara ne kadar kaldı? Ramazan Bayramına ne kadar kaldı? Grafikli sade anlatımlıdır. Her yerden erişim. İnternet bağlantısı gerekmeksizin her platformdan erişim. Küçük boyutludur.

Önemli Notlar:

Vakitler Diyanet İşleri Başkanlığından temin edilmiş olup, Düzce ilinin merkezi baz alınmıştır. Lütfen yakınınızdaki Camii den ezan Sesini duyarak orucunuzu açınız. Allah kabul etsin.

Hazırlayanlar: İsmail Fiden ve Gokay.net

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (8)

 1. selam, üstad bunu her sene kullanıyorum ama şuan indirme yapmıyor pc üzerinden tel indirdiğimde de açılmıyor! başka bir sunucuya update edebilirmisin, teşekkürler emekleriniz için.

 2. 6 sene önce

  Excel dosyası içinde sayfa adı “Düzce” yazıyor. İstanbul olduğunu teyit etmek ve düzeltilmesini talep etmek için bu yorumu yazdım.

  Teşekkürler.

 3. Merhaba,

  Ankara için yok mu ? Allah razı olsun, her sene takip ediyoruz.

 4. merhaba güncelleme yapacağım da koruma şifresini paylaşabilir misiniz?

  • Merhabalar Ahmet bey.

   Önümüzdeki birkaç gün içinde İstanbul 2018 imsakiyesi yayınlayacağım. Gökay Ergene bu şekilde paylaşmamı istedi. Kendisinin izni olamdıkça ne yazıkki olmaz. Çünkü bu tablonun telif hakkı Gökay beye aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir