Site Sayfalarını PDF Olarak Kaydetmek İçin En İyi Ücretsiz Çevrim İçi Siteler

0
1125
Site PDF Kaydet

Öyle anlar olur ki web sitelerin sayfaları bilgisayarınıza ya da akıllı cihazlarınıza, telefonlara kaydetmek gerekir. İnternet erişimi olmadan tekrar iler ki zamanlarda bu web site sayfaları kullanmak isteyebilirsiniz. İnternet web site sayfalarını kaydetmek için birçok yöntem yol olsa da en güzle yol, site sayfalarını PDF olarak kaydet daha iyidir. Site sayfalarını PDF olarak kaydetmek için çevrim içi siteler kullanmak da bu işi daha da iyidir. Hele de kaydetmeye çalıştığınız web sitelerini düzenleme imkanı veren sitelerine de kullanmak daha mantıklıdır. 

Dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarımızda İnternet web tarayıcıları ile web sitelerini PDF olarak kaydetme seçeneği olanağı sunsa da mobil cihazlarımız da bu imkanı bazı siteler vermez. Veren siteler olsa da site sayfalarını isteğimiz gibi PDF imkanı vermez ve düzenleme yaptırmaz. 

Şimdi bu yazıda; hem bilgisayarınız ve mobil cihazlarda site sayfalarını PDF olarak kaydetmek en iyi ücretsiz çevrim için sitelerin de kısaca bahsedeceğim. 

Sodapdf.com, sitesini hem dizüstü bilgisayarım ve telefonumda kullanıyorum. İnternet web site sayfalarını PDF belgesine dönüştüren ve düzlenme imkanı veren kullanımı çok kolay çevrim içi sitedir. 

Bilgisayarınız ve mobil cihazlarda site sayfalarını PDF olarak kaydetmek en iyi ücretsiz çevrim içi benzer sitelerin bir kaç tanesini aşağıya yazıyorum.

Printfriendly.com

Sejda.com

Printwhatyoulike.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz