Çevrimiçi Animasyonlar Oluşturun

0
1175

Animasyonlarla bir şeyler üretmek kolay olmadığı gibi öğrenmeniz iki, üç günü geçebilir. Sizlere kendi karakterlerle kendi senaryolarınızı oluşturabileceğiniz ve canlandırabileceğiniz harika bir çevrimiçi araç olan toonclip.com sitesinden bahsedeceğim. 

Animasyon işi bilgi ve bilgisayarınızın güçlü donanımlı, yüksek kapasiteli işlemci, ram, ekran kartı olması gerekir. 

Animasyon işleminde karakterleri, senaryoları tasarlamayı ve daha sonra araçlara hakim olmayı içeren kapsamlı bir süreçte onları hayata geçirmek için başlatmak iyi kurgulamalıyız. Tabi ki hepimiz bu tür animasyonlu  projeler için bu kadar birikime sahip olamayabilir ya da hiç uğraşmadan çevrimiçi toonclip.com sizler için bu işi yapıyor.

Toonclip.com bize tasarım, kod ve animasyon sürecinde yer alan her şeyi kaydetmeye yapar. Animasyonlu sahnelerin bir oluştuğunu görebilir ve istediğimiz gibi almamız ve dağıtmamız için tüm unsurlara sahiptir. Site ücretsiz ve kayıt işlemlerine gerek yoktur. 

Çalışma alanına girdiğimizde, merkezde ve sağda bulunan tüm seçenekleri göreceğiz. Sahnenizin arka planını, karakterleri, renkleri ve sunmak istediğiniz tüm öğeleri ekleyebilirsiniz. Kendi resimleriniz varsa, bunları yükleyebilir ve onlarla devam edebilirsiniz.

Aynı şekilde, oluşturduğunuz animasyon sahnelerinin hareketiyle ilgili her şeyi çalışabilirsiniz. Böylecene sürecin en karmaşık kısmıyla karşılaşmadan kendi animasyonlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Toonclip.com sitesi ile animasyonlar yapmak için bu bağlantıdan başlayabilirsiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz