1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Dünya Hava Yolları Rotasını Ücretsiz Görün

Dünya Hava Yolları Rotasını Ücretsiz Görün
0

Flightconnections.com dünyadaki tüm hava yolları uçuşlarını, rotaları, doğrudan ve dolaylı olarak ücretsiz bir şekilde hem de kayıt olmadan gösteren harika bir sitedir. Site seyahat fiyatları ile birlikte uçuş zamanlarını görebilirsiniz. Hatta uçuş fiyatlarını karşılaştırır ve en uygun uçuş biletinizi satın alabilirsiniz.

Bir ülkeden bir ülkeye ilk defa seyahat ederken uçamadan önce rotayı kontrol etmek iyi bir fikir olabilir. Devamlı uçuş yapan arkadaşınıza sorabilir ya da çevrenizde böyle insanlar yoksa Flightconnections gerçekten çok iyi bir site olarak gözükmektedir.

Dünyadaki Hava Yolları Rotaları Haritasını Kullanma

https://www.flightconnections.com sayfasına geldikten sonra sitenin üst kısmında From yazan yere hareket edeceğiniz hava limanı To yazan yere gitmekte olduğunuz hava limanı adı yazın. Zaten hava limanlarını zaten yazarken otomatik olarak anımsar.

Flightconnections sitesinin sağ tarafında rotanızı gösterdikten sonra uçuşları görebilirsiniz. Uçuş tarifesini ve size uygun ücreti görebilirsiniz. Uçuş fiyatlarını farklı sitelerden de göstermektedir. Site CheapFlights, Expedia ve Opodo gibi benzer hizmet sitelerinden uçuş bilgilerini göstermektedir.

Ücretsiz hava yolları rotasını gösteren bir kaynak arıyorsanız Flightconnections.com sitesine güvene bilirsiniz. Site uçuş kaynaklarını oldukça fazla kaynaktan göstermesi çok harika. Bu sitenin kullanımı ve görünümü sade olması kullanımını oldukça kolaylaştırıyor.

Ücretsiz hava trafiğini gösteren siteler başka siteler

https://www.esky.com/radar

https://www.flightradar24.com

https://www.flightview.com

https://tr.flightaware.com/live

https://planefinder.net

https://www.radarbox24.com

https://www.flightstats.com/v2

Yazar Hakkında

Yorum Yap