Dünyanın Videolarını İzleyin

0
3026

Dünyanın hemen her yerinden en son hit olan ve arşive girmiş şarkıları top listesini yapan en iyi video sitelerden bir tanesi. Ay içinde istediğiniz güne ait şarkıların videolarını dinleyebiliyorsunuz. Bir çok ülkenin best top listelerini izleyebiliyorsunuz. Search kısmını kullanarak istediğiniz sanatçıya ait şarkıları da ulaşabilirsiniz.

Site adresi:

http://www.top40-charts.com

Online kesintisiz radyo sitesi:

Ücretsiz çevrimiçi radyo dinlemek için en iyi ve dünya çapında bir sitedir. Herhangi bir reklamda bulunmuyor. Ses kalitesi oldukça kaliteli. Kesintisiz bir şekilde yayın yapıyor. Müzik türleri kategorileri ayrılmıştır. Earbits hiçbir abonelik gerektirmeyen ve reklam içermeyen ücretsiz bir müzik akış uygulamasıdır. Earbits özellikle müzik keşfini amaçlayarak özenle hazırlanan ve sorunsuz çalışan istasyonlar sunuyor; dinleyiciler de çalma listeleri oluşturabiliyor, istedikleri parçaları dinleyebiliyor ve parçalar arasında hiçbir kısıtlama olmadan ileri veya geri atlayabiliyorlar. Müzik uzmanları ve müzik severlerden oluşan ekibimiz, size haftanın her günü rakipsiz ve yepyeni bir dinleme deneyimi sunmak için hiç durmadan keşif istasyonları hazırlıyor. Her editörün en yeni günlük önerisini görmek için tek yapmanız gereken ana ekranımıza bakmak. Dinlediklerinizi sevdiğinizde tüm istasyonu çalma listesi olarak kaydedip kişileştirme yapabilirsiniz.

Ayrıca İOS ve Android cihazlarınızda da earbits uygulama olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca Chrome tarayıcıda uzantı olarak ekleyip kullanabilirsiniz.

Online canlı radyo sitesi

http://www.earbits.com

Earbits android

İphone

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz