İnternet’in En Eski Arama Sonuçlarını Öğrenin

0
483

Bu yazımızda İnternetteki en eski arama sonuçları arayıp çok kolayca bulacağız. Bir web sitenin en eski arama sonuçlarını ya da en eski anahtar kelimelerini bulacağız. Bu sitenin çok faydalı konu ve özelikle hastalıklar hakkında arama sonuçları getirmesi harika. Hastalıklar hakkında bir arama yaptığımda yirmi sene ve yirmi seneden daha fazla zaman geriye gitti. 

Buradaki site ile tüm Google arama sonuçlarının en eskisini göre bileceksiniz. Site arama sonuçlarını tersine sırlayan bir internet arama sonucu vermektedir. Google de bir eski arama yaptığınızda tarih aralıları belirmeniz gerekir. Fakat Oldestsearch.com ile hangi arama sonucu yazarsanız yazın en eski arama sonuçlarını verir. 

İnternet’in En Eski Arama Sonuçlarını Öğrenin

Site görüntü sonuçlarını da vermektedir. Site geliştirilme aşamasındadır. İler zamanlar da filtreleme özelliği gibi şeyler yaparsa çok fayda sağlayabilir. Sitenin arka planın Microsoft’un efsanevi işletim sistemi Windows XP Bliss Duvar Kağıdı ile sizi karşılıyor. 

İnternet’in en eski arama sonuçlarını öğrenmek için buradan oldestsearch.com web sitesine gidelim.  

İnternetin en eski arama sonuclarını arayın

Oldestsearch.com sitesinin arama kısmına bir web site adı örneğin internetkafa.com yada bir arama terimi hava durumu yazıp arama yaptığınızda en eski arama sonuçlarını her zaman en üstte görüntülenecektir. 

Aradığınız her şeyin en eski sonuçlarını göz önüne getirecektir. Tabi ki arama sonuçlarının en eskisinden en yenisine doğru sonuçları verecektir. Bir araştırma yaptığınızda faydalı arama sonuçları için neyin bulmanız gerektiğinde kesinlikle iyi olacaktır. Oldestsearch.com görüntü, resim sonuçlarını da vermektedir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz