Tor Destekli Weboproxy.com Sitesini Kullanın

0
2787

Web sitelerinde coğrafi kısıtlamaları aşmak için Tor tabanlı online proxy sitesi kullanmak ister misiniz? İster bu site vasıtası ile Tor Tabanlı İnternet’te özgürce gezinin ister web proxy şeklinde kullanın. Bu hizmetin adı; weboproxy.com. Tor proxy bağlantı hızı biraz yavaş, ancak iyi bir hizmet vermektedir.

Sadece hedef sitenin url’sini yazın ve sonra istediğiniz şeyi yapmakta özgürsünüz. ProxyNova gibi birçok online proxy sitesi var ancak bunlar size düz proxy sunuyor. Weboproxy.com ile Tor tarafından desteklenen bir proxy kullanmak, kaynak İP adresini gizlemenize çok iyi imkan veriyor.

Tor Tabanlı Online Proxy, Coğrafi Kısıtlamaları Atlamak İçin Kullanımı

Siteye bu adresten; https://weboproxy.com giriş yapın.

Herhangi bir kayıt veya kayıt işlemi kullanmak zorunda değilsiniz. Sadece sitenin ana sayfasına gidin ve ziyaret etmek istediğiniz web sitesinin URL’sini girmeniz gereken bir kutu göreceksiniz. Varsayılan olarak, Tor proxy etkindir, ancak kapatabilirsiniz.

Sadece tam URL’yi girin ve ardından enter tuşuna basın ve hedef web sitesini açmasını bekleyin. Hedef web sitesini mevcut sekmede açacak ve istediğiniz şekilde kolayca gezinebilirsiniz. Hız bazen yavaş olabilir, ancak herhangi bir web sitesinin durumunu hızlıca görmek için iyidir.

Bu proxy ile ilgili en güzel şey, basit olması ve herhangi bir kayıt gerektirmemesi. Fakat hız bazen yavaş olabilir, bu yüzden bu anlarda sabırlı olmanız gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz