Çevrimiçi Videoları Ücretsiz Olarak Kesen En İyi Siteler

2
1808

Bazı zamanlarda bir video kaydettikten sonra, videonuzda görüntülemek istemediğiniz bazı kısımlarını kesmeniz, kırpmanız gerekir. Örneğin videonun başlangıç kısmını videonun sonuna koymak isteyebilir yada videonun ortalarındaki bir kısmını videonun sonlarına doğru tekrar tekrar göstermek görüntülemek gerekebilir.

Bu yazıda yalnızca web tarayıcınızı kullanarak hiç bir program yüklemeden çevrimiçi videolarını kolayca kesmenizi sağlayan en iyi sitelerine göz atabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki videoları kesmeniz için programlar ve akıllı telefonlarınızda videoları kesmeniz için uygulamalar olsa da videolarınızı çevrimiçi kesebilirsiniz.

Filmora çevrimiçi kesme sitesi, videoları kesmek için iyi bir sitedir. Videoyu kesme işlemi bittikten sonra Firefox ve Edge tarayıcılar ile indirebilirsiniz. 

Aconvert kullanımı çok kolay olmasa da çok iyi iş görmektedir.  Site kodlama ve dönüştürmeyi de destekler. 

Flexclip.com  videoları kesme işlemi yapan kaliteli çevrimiçi video editörüdür. 

Youtube Studio sitesinde giriş yapın. Kesmek istediğiniz videoyu yükleyin. Youtube’da gösterilmemesi için özel olarak işaretleyin, videoyu kesmek için Youtube düzenleyicisini kullanın, işlenmesini bekleyin ve kesilen videoyu indirin.

Kapwing çevrimiçi video editörüdür. Videoyu yükleyin ve projeye sürükleyin, videoyu seçin ve bölün, kırpılan kısımları silin, video kısımlarını zaman çizelgesinde yeniden düzenleyin ve kırpılmış videoyu dışa aktarın.

Bana sorarsanız ben içlerinde en çok ytcropper.com u beğendim. Vibby çok hoş ama sosyal medya hesabı ile giriş istiyor. Sonuç bu siteler oldukça iyi iş çıkartıyorlar.

odownloader.com

youtube-cutter.org

vibby.com

ytcropper.com

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz