Web Sitenizi Yapay Zeka ile Test Yapın

0
1733

Web sitenizin yapay zeka ile çevrim içi site ile görsel güzellik durumunu öğrenmek ister misiniz? Bu yazımda sadece web sitenizin Url’sini girip, test edecekseniz. Ayrıca bu site %98 yakın doğruluk oranı ile bir çok siteyi doğru yönlendirme yapmış ve test etmiştir.

Web Sitenizi Yapay Zeka ile Test Yapın

İlk önce aşağıdaki bu site gidelim.

Myraah.io visualmind

Bu siteye web sitenizin Url’sini yazın. ANALYSE düğmesine tıklayın. Site bir dakikadan az bir sürede sitenizi analiz edecektir.

Web sitenizi bu yapay zeka motoruyla analiz ettiğinizde, web sitenize bir çekicilik puanı verir ve web sitenizi kaç kullanıcının beğenmesi beklendiğini söyler. Genel görsel puanın yanı sıra, sitenizin görsel görünümü ve görsel netliği puanı da verir.

Myraah.io/visualmind sitesi, genel görsel puan, web sitenizin çekiciliğini gösterir. Görsel Görünüm ve Görsel Netlik puanları, kullanıcıların web sitenizin güvenilirliği ve kullanılabilirliği konusundaki seçeneklerini ifade eder. Görsel puanın yanı sıra, bu aynı zamanda web sitenizi görsel olarak nasıl iyileştirebileceğiniz konusunda ipuçları sunar ve benzer puana sahip analiz edilmiş web sitelerinin bir listesini gösterir.

Myraah.io/visualmind, sitesi umarım blog sitenize yarar sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz