İcons8.com ile Ücretsiz Vektör Yapın

0
2612

Aslında İnternet siteleri içinde ücretsiz olarak vektör oluşturmanıza izin veren siteler çok azdır. Kaliteli ve güzle site bulmak oldukça zor. Her ne kadar her şeyin alternatifi bol olsa da ücretsiz vektör oluşturan İcons8.com size bu alanda çok iyi yardımcı olmaktadır. Ben  genelde vektör lazım olduğunda hazır olarak Vectorstock sitesinden indirip kullanıyorum.

İcons8.com 2012 senesinden beri ücretsiz özel vektör çizimlerini web tarayıcınızda oluşturmanıza izin veren hoş bir sitedir. Vektör oluşturmak o kadar kolay ki ilk defa vektör çizim yapan biri olsanız da bu işe hemen alışacaksınız. İcons8.com sitesinde şuan 3000 tane grafik bulunmaktadır. İnsan, hayvan, nesne, sembol ve daha fazla grafikler bulunmaktadır.

İcons8.com ile Ücretsiz Vektörler Oluşturun

İcons8.com Vector kayıt olmadan ücretsiz vektör oluşturmak için site ekranının sol tarafını kullanıyorsunuz. Oluşturduğunuz vektör resmi PNG olarak Export düğmesine tıklayıp indirebilirsiniz.

Sitenin sol tarafında 3000 den fazla başlıca şu grafikler bulunmaktadır, insan, hayvan,bitki, nesne, sembol, metin gibi resim grafikleri bulunmaktadır. Buradan örneğin, People / İnsan kısmından bir insan resmini seçince otomatik olarak ekranın sağ tarafındaki beyaz arka plana insan resmi otomatik olarak gelir. Burada vektör resminizi sağa ve sola istediğiniz tarafa çevirebilirsiniz. Resmi boyunu değiştirebilirsiniz. Artık vektör resminizi oluşturduktan sonra Export düğmesine tıklayıp indirebilirsiniz. Bu indirme seçeneği iki çeşit PNG S ve PNG M beyaz arka plan şeklinde indirme imkanı vermektedir.

Tasarım deneyiminiz olmasa bile herkesin kolayca vektör resimleri kolay ve hızlı şekilde yapabilmesini sağlayan güzel bir site.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz