Datenreiter ile okununca silinen mesajları gönderin

0
692

Site içerisinde şifreli mesajlar oluşturup karşı taraf okuduğunda kendini imha eden site paylaşımı yapmıştım. Bu sitelerde prosedür her zaman aynıdır. Bu tür siteleri kaliteli olanlarını paylaşmak genelde tercih ediyorum. Bütün internet kullanıcıları için her alan için imha edilebilir mesajlar oluşturmak gerekli bir hal durumu yerine artık zaruret durumuna geldi. Güvenlik her internet kullanıcı için olmaz şartlardan ilk olgudur.

Datenreiter ile okununca silinen mesajları gonderin

Sizlere okunduğunda kendini imha eden online hizmet veren iki tane site adresi vermek istiyorum.

Datenreiter ve sebsauvage siteleri bilgi hizmetleri için bir alternatif olarak, şifrelenmiş pastebin varyantları kullanılır. Bu web sitelerinin hangi metinler, saklanabilir birincil kaynak metinleri zerobin açık kaynak yazılım ile artık şifreli saklanabilir. Veri javscript ve AES 256 bit kullanarak istemci doğrudan şifrelenir ve böylece içeriği sağlayıcısı (elde edilemez mesaj içeriği) bu açık kaynak kodlu sistem hizmeti vermektedir.

Siteleri aşğıya yazdım.

http://datenreiter.net/DDRBin/index.php

http://sebsauvage.net/paste

Online şifreli mesajlar gönderin:

Online şifreli mesaj (e-mail) göndermeye işlemi yapan sitelerin bir listesini oluşturdum.

Online şifreli mesaj gönderen siteler:

https://encipher.it

https://www.igolder.com/PGP/encryption

https://www.infoencrypt.com

http://www.sbwave.com/enkryptor/encrypt.html

http://www.mobrien.com/encrypted_mail.shtml

https://www.safemess.com

https://quickforget.com

https://privnote.com

http://oneshar.es/create

Mesajlarınıza kimse ulaşamasın:

Onetimesecret kullanımı kolay süper paha biçilmez bir hizmet sunmaktadır. Onetimesecret.com sadece bir kez çalışacak bir bağlantı oluşturarak çevrimiçi tüm bilgilerin güvenliğini sağlar.

Bu sitede bunu facebookta (sosyal paylaşım siteleri) şifre veya bazı iletişim bilgileri başka kimse görmek istemiyorsanız paylaşmak istediğiniz herhangi bir şey için bir kerelik bağlantı oluşturabilirsiniz. Whatsapp ve facebook benzeri sosyal uygulamalar genellikle, özel gizli veya güvenlik kritik bilgileri, banka kayıtları, makbuz veya şifreler gibi, bu ağlarda gönderilir.

Kendi e-posta adresinizi ifşa etmek istemiyorsanız güzel bir site. Benzerlerine tek seferde bağlantı oluşturmasıyla farklılık oluşturuyor. Bu bilgiler oluşturulan bağlantı üzerinden yalnızca bir kez erişilebilir . Sonra doğrudan dönülmez bir şekilde bağlantı,url silinir. En fazla 25.000 karakter izin verilir.

https://onetimesecret.com

Kendini yokeden mesajlar gönderin:

Gönderdiğiniz mesajlar gizlilik ve önem değeri taşıyorsa yazdığınız mesajlar okuduktan sonra kendini tahrib edeçek mesajlar oluşturabiliceğeniz siteler bulunmaktadır.

Kendini tahrip mesajlar oluşturabilirsiniz bazı siteler:

 

Kendini tahrip mesajları oluşturan aşağıdaki siteleride kullanabilirsiniz.

http://www.readthenburn.com

https://encipher.it

Delete.im ile silmek istediğiniz mesajların zamanını ayarlayın:

Delete.im sitesi ile internet ortamında arkadaşınıza gönderdiğiniz mesajlar veya resimlerinizi belirli bir süre sonra veya ziyaretçilerin sabit sayısına göre silme işlemini kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Şuan site kırk milyon üzerinde kullanıcı özellikle gençler tarafından çok tercih edilmektedir.

Delete.im le örnek, bir saniye ile beş dakika arasında zaman aralığını belirtebilirsiniz. Ardından, sayfa bir veya daha fazla alıcıya gönderebileceğiniz bir bağlantı oluşturur. Ziyaretçi sayısı olası bir ve 1000 arasında ayarlanabilir.

Buradan https://delete.im siteyi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here