Birden Fazla Sunucuya Aynı Anda Ping Atın

0
3334
MOBZPing ile aynı anda birden çok sunucuya sürekli olarak ping işlemi yapmak için ücretsiz bir ping izleme aracıdır. Bununla birden fazla sunucuya gerçek zamanlı ping durumunu görebilir ve sunucu çevrimdışı olduğunda masaüstü bildirimlerini alabilirsiniz. Bir ağda denetlenecek birkaç cihazınız varsa, bu ücretsiz ping izleme aracı çok kullanışlı olacağını kanıtlayacaktır. Ping durumunu kontrol etmek için birçok sunucu ekleme seçeneğini elde edersiniz ve bu ücretsiz yazılım sürekli ping işlemi yapacaktır.
Bir server ping durumunu çok kolay bir şekilde kontrol edebileceğiniz bir renk koduyla birden çok çubuk görüntüler. Arayüz kullanımı çok kolaylaştırır bir şekilde kullanıcısına hitab eder.

Ayrıca, birden çok sunucuya etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar ve isterseniz belirli bir ana makinenin ping işlemini durdurabilir veya duraklatabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir ana bilgisayarı artık ping istemiyorsanız silebilirsiniz.

Eksik bulduğum yanı tek seçenekle birden çok ana bilgisayarı aynı anda belirtir. Her bir ana makineyi manuel olarak eklemelisiniz ve bir kerede birden fazla ana makine belirlemek için herhangi bir seçenek yok. Geliştiricisini firme bir dosyadan ana makine listesini içe aktarma seçeneğini sunabilir. Çünkü ping için ana bilgisayarların uzun bir listesini içeren kullanıcılar için oldukça yararlı olacaktır. Bunun dışında, bu fantastik bir çoklu ana bilgisayar ping izleme ve şimdi arayüzü oldukça harika bir program.

Alternatif link: http://www.mobzystems.com/tools/mobzping

Güncel ping atma siteleri:

RSS izleme hizmetleri site ve blog dizini güncelleyebilirsiniz. ping listelermevcuttur.birçok ping araçları tek bir tıklamayla yapabilirsiniz.Ping, böylece blogunuzun popülaritesi artan, hizmetler blogunuza güncelleştirilmiş olurlar. Güncel ve revaçta olanları listeledim.

Online ve güncel ping hizmetleri sitesi:

www.pingomatic.com

En popüler ve birçok popüler hizmetleri ve özel hizmetleri bulunmaktadır.

www.feedshark.brainbliss.com

Ping, göndermek ve blogunuza birden fazla hizmet için ücretsiz podcast teşvik eder.

www.ping.in

Birçok Blog arama motorları ve blog dizini bildirir.

www.autopinger.com

Otomatik olarak seçtiğiniz blog hizmeti ping olacaktır. Bir de XML-RPC ara yüzü var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz