1. Ana Sayfa
  2. İnternet

Sharefast ile Dosyaları Hızlı ve Geçici Olarak Paylaşın

Sharefast ile Dosyaları Hızlı ve  Geçici Olarak Paylaşın
0

Dosyalarınızı günlük, saatlik hatta dakikalık paylaşmak için bu işe yapan site bulunmaktadır. Diğer bulut hizmetlerine pek benzemeyen yanı kısa süreliğine dosyayı intertnet ortamında paylaştırması ve saklamasıdır.

Sharefast.com ile Dosya Paylaşma

Buradan https://sharefast.me web site sayfasına gidelim. Drop files here or click to upload kısmından dosyamızı cihazımızdan yükleyelim. Dosyanın yüklenince, ekranın tama ortasında sharefast.me/8a yada buna benzer iki harfli size indirme, paylaşma linki verir. Sonra 24, 12, 1 saat ve 10 dakika kısmından dosyanın ne kadar saklanacağını seçebilirsiniz. Seçim, zaman süresi artık size kalmış.

Süre dolduğunda dosya silinir. Anlık olarak site kaç tane dosya saklandığını rakam olarak görebilirsiniz. Paylaşma istediğiniz dosayı site kendi adı; sharefast.me/ ve sonuna iki harf eklemektedir. Aklımıza çok kolay gelir. Aynı anda birden çok dosya paylaşabilirsiniz. Aynı kaç dosya olduğun belirtmiyor v e dosya boyutu hakkında bir değer rakam vermiyor.

Sharefast.me küçük dosyaları kısa süreliğine paylaşmak için iyi bir site olarak gözüküyor. Çok önemli dosyalarınızı bence göndermeyin. Çünkü, gizlilik konusunda hiç açıklaması yok.

Yazar Hakkında

Yorum Yap