Yazılımların Lisans Sözleşmeleri Analiz Edin

0
3370

Program size aslında çok mantıklı olduğunu bilmek ve gereken önemli kelimeleri ve cümleleri seçerek yazılım lisans sözleşmeleri analiz etmenize yardımcı olur. Analiz yazılımıdır.

Yüklemek üzere olduğunuz yazılım açılır pencere reklamları görüntüler, kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler iletirse, sizi izlemek için benzersiz tanımlayıcılar kullanırsa veya çok daha fazlasını yaparsa, EULA’ları Kolayca Keşfedin. EULAlyzer, lisans sözleşmelerini saniyeler içinde analiz edebilir ve potansiyel olarak ilginç kelime ve ifadelerin ayrıntılı bir listesini verebilir.

Faydaları:

Yükleyeceğiniz yazılımla ilgili gizli davranışları keşfedin

Lisans sözleşmeleri okurken kaçırdığınız şeyleri toplayın

Görüntülediğiniz lisans sözleşmelerinin ve belgelerin kayıtlı bir veri tabanını saklayın

Anında sonuçlar – sadece bir saniyede süper hızlı analiz

Eulalyzer, ayrıca, isteğe bağlı olarak, kullanıcıların programı daha fazla geliştirmemize yardımcı olmak için taradıkları lisans sözleşmelerini anonim olarak göndermelerine olanak tanıyan EULA Araştırma Merkezi gibi ek özelliklerle herkes, bu kadar sıkıcı ve kolay kullanılan bir şey yapma çabasının bir parçası olabilir.

Ne Yüklediğinizi Bilin Yazılım yüklerken asla lisans sözleşmesini geçmeyin. Yeni bir siteye katılırken, gizlilik politikasını çok uzun süre yazmayınız ve okumaya devam edersiniz. EULAlyzer’a ve EULAlyze’ye at!

* Not: Bu program yasal tavsiye vermemektedir. Sadece bir lisans sözleşmesini kabul edip etmeme konusunda kendi kararınızı vermeden önce düşünmek isteyebileceğiniz bilgileri vurgulayabilir. Yasal konularda tavsiye almak için daima bir avukata (ya da başka bir yetkili kişiye) danışmalısınız.

Uzun ve karmaşık lisans sözleşmelerinin yararlı bilgiler elde etmektir. Belirli bir belgede en önemli bilgileri sınıflandırır kategoriler.
Kategori kısımları:

Takip, ilan üçüncü taraf ya da ek yazılım yükleme, veri toplama, gizlilik ,referans ile dış anlaşmaları, potansiyel şüpheli cümleleri…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz