YouTube’den Uzun Videoları İndiren En İyi Siteler

0
2985

YouTube video sitesinden filmler, diziler, Tv şovları, Eğitici videolu dersler ve hemen hemen tüm insanların işine yarayacak video kaynakları bulunmaktadır. Boş zamanlarımızda da iyi vakit geçirmek için çok harika bir tercihtir.

Öyle bir an olur ki kendi işimize yarayacak uzun YouTube videosunu indirmemiz gerekebilir. Uzun Youtube videosunu indirmek için ilk tercih genelde online siteler olur. En son tercih program yada tarayıcı eklentisi olabilir. Program ve tarayıcı eklentisi ile uğraşmamak için en iyi tercih Youtube uzun videolarını indiren siteleri kullanmak en mantıklısıdır. Uzun Youtube videolarını indiren siteler bir elin parmağını geçecek kadar çok az diyebilirim.

YouTube’den Video İndirmek Yasal mı?

Youtube kendisi site üzerinden video indirmesine izin vermemektedir. Bu arda Youtube’ye yüklenen en uzun video 571 saatin üzerindedir. Bireysel kullanıcılar için Youtube videolarını indireme yasa dışı değil. Youtube videosunu indirmek başka video formatına çevirmek yasaldır. Google’nin hizmet şartlarına aykırı bir eylemdir. Başkasına ait Youtube videosunu indirip kar elde etmeye çalışırsanız, telif hakkı ihlali olabilir.

Bu yazıdaki listelenen siteler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Telif hakkı içeriği olan videoları indirmek için asla kötüye kullanmayın.

Uzun Youtube Videolarını İndiren Hızlı Siteler

VidPaw.com

VidPaw, uzun Youtube videolarını indirdiği gibi ayrıca çok yüksek hızda indirmektedir. Vidpaw sitesi, 1000 üzerinde Youtube benzeri video sitesinden video indirmenize izin verir. Reklam kullanmadan kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Ayrıca Android kullanıcıları için VidPaw Uygulaması ile video indirmek hem mobil hem tablet cihazlarda kullanabilirsiniz.

Y2Mate.com

Y2mate uzun Youtube videolarını indiren kolay kullanımlı bir sitedir. Site reklam içermektedir. Yönlendirme sayfaları bulunmaktadır.

OdownLoader.com

Odownloader, uzun Youtube videoları yukarıdaki diğer siteler gibi indirme hizmeti sunar. Diğer sitelerden biraz farkı 4K ve FullHd indirme imkanı sağlar.

Savefrom.net

Savefrom bu alanda en uzun hizmet veren site diyebilirim. FullHd ve çeşitli formatlar da video indirme imkanı sağlar.

YouTubnow.co

Uzun Youtube videoları indiren çok iyi iş çıkartan online Youtube video indirici sitedir. Çok farklı formatlar da video indirme seçenekleri bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz