AccessTr.net Access Öğrenmenin En İyi Yolu

0
3794

2008 yılından bu yana ücretsiz olarak faaliyet gösteren site, içeriğinde başta Microsoft Access olmak ile birlikte Microsoft Excel, SQL Server, Visual Basic, Visual Basic.Net olmak üzere bir çok programlama dilinde kesin ve etkin çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet sunuyor.

AccessTr.neT olarak, kendinizi geliştirmeye ve öğrenmeye dair sunulan ders anlatımları ve soru çözümlerinde yapılan faydalı bilgilendirmeler ve yönlendirmelerle, sorunların pratikte de destekleyiciliğini sağlamak için hazırlanan örnek uygulamalarla en çok güven veren site olma üzerine sorumluluk ve yetkinlik edinmenin haklı onurunu yaşamaktadır.

– “Access ile Uygulama geliştirirken sorunlar çıktı. Nasıl çözebilirim?” mi diyorsunuz?
– “Kodlardan hiçbir şey anlamıyorum. Öğrenmek istiyorum fakat nereden nasıl başlamalıyım?” mu diyorsunuz?
– “Hata alıyorum. Bu hata ne anlama geliyor?” sorunuza cevap mı arıyorsunuz?

AccessTr.neT‘e ücretsiz üye olarak bütün bu sorularınıza tecrübeli ekibimiz ile birlikte, direkt sonuca odaklı etkin çözümler elde edebilirsiniz.

İçeriğinde barındırdığı videolar, dersler, tavsiyeler, yöntemler ve örnek uygulamalı çözümler ile hem uygulamalarınızı rahat ve kullanışlı hale getiren, hem de içinizdeki Access ile uygulama geliştiriciliğinizi de açığa çıkartıp kendi sorunlarınızı kendiniz çözüme ulaştıracak isteğe ulaşmanıza yol göstererek katkıda bulunmaya çalışan çok kaliteli bir sitedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz