1. Ana Sayfa
  2. Hayat

Ağaçları Çevrimiçi Kurtarın

Ağaçları Çevrimiçi Kurtarın
0

Ortalama bir İnternet kullanıcısı Ecosia kullanarak her yıl yağmur ormanlarının yaklaşık 2.000 metrekarelik koruyabilirsiniz. Bu bir buz hokeyi sahası büyüklüğünde yaklaşık küresel İnternet kullanıcılarının sadece yüzde bir kullansa bile yeter. Her yıl İsviçre büyüklüğünde bir yağmur ormanı alanı kurtarabilir.

Hepimiz web’de arama yapmak için Google’ı (veya rakipler) çok geniş ve günlük olarak kullanırlar. Ama ya Kaliforniya dev kullanmadan bunu ve olumlu çevremiz geleceğini etkileyip etkilemeyeceğini? Ecosia.org sıkı karbon nötr standartlara benzersiz arama motoru ve bu tür Burkina Faso olarak gelişmekte olan ülkelerde ağaçlandırma projeleri için kendi reklam gelirlerinin% 80’ini kullanır.

Bitki ağaçlara nedenlerden bol vardır. Ağaçlar rüzgar kesiciler ve ağaç toprak erozyonunun mücadele olarak Ağaçlar hareket, ağaçlar karbon tutucudur, ağaçlar çölleşmeyle karşı koyabilir, ağaç yavaş yağmur suyu yüzey akışı toprak temizleme, oksijen üretmek ve temiz hava.

İklim değişikliği etkilerinin ilk elden yaşamış bir nesilde – ormanlar ve onların korunması önemlidir; onlarsız Eko sistemler dağılır ve hayvanlar soyu tükenmektedir.

onun eylemlerini finanse etmek için, Ecosia arama motorunun reklam bağlantıları kullanır. Her için tıklayın ya ortak sitede her satın alma için, sosyal girişim bir miktar para elde eder.

Bugün, Ecosia zaten 5 milyondan fazla ağaç dikildi vardır. Onların amacı 2020 öncesi 1 milyar tesis etmektir! Ve neden olmasın? Sadece bilgisayarınızı kullanarak iklim değişikliği ve bitki ağaçları mücadelelerini katılabilirsiniz!

BusinessGreen göre, Ecosia özel yeşil kenarı Brezilya’nın Amazonas bölgesinde yağmur ormanları koruma projelerine aramalarda yapılan tüm gelirlerin% 80’i bağış vaat ediyor olmasıdır.Arama motoru olarak Ecosia kullanarak, aktif koruma yağmur ormanları gezegenimizin serin tutmak ve hayati biyolojik çeşitliliğin korunması konum olmasıdır.
Ecosia varsayılan arama motoru olarak yüklendikten sonra kayıt olunca arama yaparak yağmur ormanlarının izleyebilirsiniz.

Ayrıca, Yahoo ve Bing tarafından desteklenmektedir.

Şimdiye kadar yağmur ormanlarının 24,406 kare metre kurtarılmış durumdadır.

Ağaç Kurtarma Site sayfası:

http://www.ecosia.org

Yeşil arama motorları siteleri listesi:

www.blackle.com

www.earthday.org

http://power-google.blogspot.com

www.benefind.de

Yazar Hakkında

Yorum Yap