Google search engine
Ana SayfaDijital KültürLinux Tabanlı Hosting Kontrol Panelleri

Linux Tabanlı Hosting Kontrol Panelleri

Bazıları açık kaynak özgür yazılımlardır ve bazıların reklam vardır. Tüm kontrol panelleri çok yararlı ve kullanımı kolaydır.

Cpanel bağımsız sunucular dönüştürmek popüler Unix tabanlı web hosting kontrol paneli bir bir web sitesi barındırma sürecini kolaylaştırmak kullanıcı dostu guı ve otomasyon aracı kullanımı kolay sahiptir. Cpanel yöneticileri, yetkili satıcıları ve standart bir web tarayıcısı üzerinden web sitesi ve sunucu yönetimi çeşitli yönlerini kontrol etmek için son kullanıcı web sitesi sahipleri için işlevsellik sağlayan bir üç katmanlı yapısı kullanır. Bu üç katmanlı yapısı sunucu yöneticisi gelen e-posta hesabı kullanıcıya herkes için güvenlik, kullanım kolaylığı ve esneklik sağlar.

http://cpanel.net

Directadmin özel web sitelerinin yönetimi daha kolay hale getirmek için tasarlanmış bir web tabanlı grafik kontrol paneli. Red Hat, Fedora Core, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Freebsd, Ubuntu ve Debian çeşitli sürümleri üzerinde mükemmel çalışır. Özellikleri şunlardır: otomatik kontrol paneli güncellemek kolay entegre bilet destek sistemi, sadece belirli bir kısmını veya tam ve menüden mysql veritabanı oluşturmak, değiştirmek ve silmek de kolay yedekleme ve geri yükleme kolay son derece özelleştirilebilir kullanıcı arayüzü, çökmelerine otomatik kurtarma özelliği vardır.

http://www.directadmin.com

Kloxo Apache Centos 5 için tam, script dağıtılmış ve % 100 nesne tabanlı web hosting platformudur.Özellikleri arama, görünümü ve aynı zamanda tüm web hosting tam yedeğini almak ve tek bir sayfa doğrudan her etki yönetmenizi sağlar. Yerleşik mesajlaşma ve size müşterileri ile daha iyi bir ilişki sürdürmek için yardımcı bilet sistemi. Bilet sistemi ile, müşteri kendi ana hesabınıza giriş için gerek kalmadan kendi şikayetlerini gönderebilirsiniz. bu AGPL-V3 lisansı altında dağıtılan Linux kullanıcı için ücretsiz ve açık kaynak web hosting kontrol paneli var.

http://www.parallels.com/eu/products/hsphere

Interworx hosting kontrol paneli Linux tabanlı sunucu ve VPS kontrol paneli. Tam sistem yöneticisi ve web sitesi yöneticisi hem de web hosting kontrol paneli özellikli vardır. Hatta kullanıcı rekabet sunabilir ötesinde seçenekleri web hosting genişleyen, kolayca bir sunucu yükü dengeli bir küme oluşturmak için kontrol panelini kullanabilirsiniz. Kontrol paneli iki ana bileşeni ayrılır: Bir Nodeworx ve başka bir siteworxtur. Nodeworx özel sistem yöneticileri için tasarlanmış, ve siteworx web sitesi yöneticisi için, ama her iki bileşen farklı ayrıcalıklara sahip birden fazla kullanıcı için giriş özelliği vardır.

http://www.interworx.com

Vhcs çalıştırması linux sunucu için kolay web sunucu yönetimi için ücretsiz ve açık kaynak web tabanlı kullanıcı ara yüzüdür. Php, Perl ve C ile yazılmış ve sunucu, satıcılar ve son kullanıcılar üzerinde tam kontrol sağlar. Aynı zamanda Apache Vhosts, DNS, e-posta ve FTP hesapları, kotalar oluşturmak, istatistik ve çok daha fazlası için destek sağlar.

http://www.vhcs.net

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın