1. Ana Sayfa
  2. Hayat

Android için En Güvenli APK İndirme Siteleri

Android için En Güvenli APK İndirme Siteleri
4

Dünyanın neresine bakarsanız bakın hemen hemen herkes Android akıllı cihaz kullanmaktadır. Farklı mobil işletim sistemlerine göre kullanıcılarına daha çok kullanım imkanı sağlar. Google Play Store’de istemediğiniz kadar türde uygulama rahatlıkla bulabilirsiniz. Google Play Store yazılımcıları güvenlik riski olan uygulamaları kesinlikle depolarında indirmeye sunmuyor. Android cihazına bir uygulama çok hoşunuza gitti yada işinizi yarayacak bir uygulama Google Play Store dışında güvenli bir şekilde indirme şartları veren iyi siteler bulunmaktadır.

Android Güvenli Apk İndirme Siteleri

İnternet ortamında Android Apk dosyalarını indirme siteleri çok bulabilirsiniz. Bir çoğunun güvenlik sorunları bulunmaktadır. Bu yazıdaki siteler en iyi en güvenilir sitelerdir.

ApkPure.com

APKPure oyun ve uygulama indireceğiniz ve ara yüzü çok kolay bir şekilde göze çarpmaktadır. Apkpure’de bir Apk dosyası indirmeye sunulmadan önce mutlaka güvenlik derecelerinden geçerek kullanıma sunulur. Goole Play Store bulamadığınız bir çok uygulamayı güvenli bir şekilde bulup indirebilirsiniz.

ApkMirror.com

APKMirror’da tüm Android apk dosyalarının indirilmesi ve kullanılması tam anlamıyla güvenli olduğa emin olabilirsiniz. Kullanıcılarına çok kolay karmaşık olmayan bir site olarak hizmet vermektedir. Google Play Store’de kaldırılmış tüm uygulamaları apkmirror’da bulabilirsiniz.

Apk-Dll-com

Apk-Dl apk dosyalarını indirme tam anlamıyla profesyonel bir sitedir. Biraz eski uygulamalar çok olsa da yine işinize yarayacak uygulamalar indirebilirsiniz. Apk dosyalarını  indirebileceğiniz en iyi uygulamaları ulaşabilirsiniz.

Aptoide

Aptoide Google Play Store en iyi alternatiflerinden biridir. Sitenin en güzel yanı, apk dosyanızı direk Android akıllı telefonunuza indirme imkanı vermesidir. Kullanıcılarına kendi depolarını yönetme izni verir. Aptoide Mod Apk uygulamalarına izin verir.

App Saled.net

İndirimde olan en iyi Google Play’deki uygulamaları ve kısa süreliğine indirimde olan android uygulamaları bulur.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (4)

  1. Merhabalar, devamlı yabancı sitelere yer verilmiş içeriğinizde. Birazda yerli apk indirme sitelerine göz atmanızı tavsiye ederim.

  2. Aaaa hocam bizleri eklemeyi unutmuşsunuz üzüldük =(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir