Android Telefonlar için USB Sürücülerini İndirin

0
5227

Windows işletim sisteminin tüm en yeni sürümleri, çoğu Android cihazı için dahili USB sürücüleriyle birlikte gelir. Windows işletim sisteminiz Android cihazınız için sürücülerle birlikte gelmese bile, işletim sisteminiz Android cihazınızın sürücülerini Windows güncellemesi aracılığıyla üreticiden güncelleyebilir.

Bununla birlikte, pencereler yalnızca Android aygıtları için genel sürücülerle birlikte gelir; bu, telefonunuzu yalnızca bir Windows bilgisyara bağlamak ve veri aktarmak için yeterli olduğu anlamına gelir. Ancak Android cihazlarını Samsung Kies gibi bilgisayar yazılımlarıyla eşleştirmeye gelince, genel bir sürücü yeterli olmayacaktır.

Aynı şekilde, android cihazınızda usb hata ayıklama özelliğini etkinleştirmek gibi modifikasyonunu yapmak gibi özellikleri kullanmaya gelince, pencerelerle sağlanan genel usb sürücüleri herhangi bir kullanıma sahip olmayacaktır. Telefonunuzu Windows bilgisayarınıza bağladığınızda, Windows güncellemesi aracılığıyla telefon üreticiniz tarafından sağlanan resmi sürücüleri aramaya başlayacaktır. Ve önceden yaşadığınız gibi, Windows, OEM üreticisinden android cihazınız için uygun sürücüyü aramak ve indirmek için çok fazla zaman alır. Çoğu kez, doğru usb sürücülerini bulmakta başarısız olur.

Şimdiyse, akıllı telefonunuzun üreticisi tarafından sağlanan resmi usb sürücülerini nereden indireceğinizi sizlere bilgisini vereceğim. Tüm büyük akıllı telefon üreticilerinin Android Telefonları için usb sürücülerinin tam listesini derledik.

Not:

İlgili akıllı telefon üreticilerinden Android usb sürücülerine resmi ve gayri resmi indirme bağlantıları sağladık. Android cihazınız için usb sürücülerini resmi indirme bağlantılarıyla indirmeyi seçerseniz, Android aygıtınız için sürücü indirme sayfasını bulana kadar çoklu sıralama sayfalarını incelemek zorunda kalacağınız için zaman alıcı olacaktır. Öte yandan Resmi olmayan usb sürücü bağlantıları eşit derecede güvenlidir ve doğrudan yüklemelerdir; böylece Android cihazınız için usb sürücülerini herhangi bir zaman kaybetmeden indirebilirsiniz.

Resmi usb sürücüsü indirme bağlantıları:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz