1. Ana Sayfa
  2. Hayat

Evozi ile Gmail Hesabı Olmadan Uygulama İndirin

Evozi ile Gmail Hesabı Olmadan Uygulama İndirin
0

Google hesabınız olmadan android cihazınızda oyun mağazası uygulamalarını indirmek için kullanabileceğiniz birkaç yöntem.

Google Play Store, herhangi bir Android cihazının en vazgeçilmez parçalarından biridir. Play Store, seçim yapabileceğiniz milyonlarca Uygulama ve aksesuar sunuyor. Play Store, son derece şifrelenmiş sunuculardan Uygulamalar sunar ve bunları düzenli olarak kötü amaçlı yazılım ve virüs taraması için tarar. Ancak, çoğu zaman Google Hesabınızın Android’de oturum açamayacağı bir durumla karşılaşırsanız, Play Store Uygulaması bazı sorunlar çıkarabilir veya Google Hesabı’nı kullanmak istemezsiniz. Herhangi bir durumda, bu yazı kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bir telefonun Google Play Store’a erişebilmesi için, genel olarak tüm cihazlarda önceden yüklenmiş olan Android’de Google Mobile Services veya GMS olarak bilinen eksiksiz Google uygulamaları yüklü olmalıdır. GMS uygulamaları, Google Haritalar, Google Çerçeve Ağı, Google Hesap Hizmetleri, Google Cloud Hizmetleri gibi çok “tahriş edici” Google Play Hizmetleri’ni içerir.

Google Apps veya Google Hesabı olmadan Google Play Store’dan Google Apps’ı indirmek isterseniz, bugün bu yayında Google Apps olmadan Google Play Store’dan Google Apps’ı nasıl indirebileceğinizi size anlatacağım.

Android sistemini kullanan herkes google hesabı ile cihazına yazılımları indirebilir. Evozi giriş yapın. google payl store den indirmek istediğiniz program indirme sayfasını yani url’sini apk downloader sitesine com.evozi.deciceid kısmına yapıştırın. Generate download link kısmına tıklayın. Click here to download ile başlayan yeşil kısma tıklayın programı google hesabı giriş yapmadan yada google hesabınız olmadan indirebilirsiniz.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz; http://apps.evozi.com/apk-downloader

Yazar Hakkında

Yorum Yap