Anonfile.com En İyi Anonim Dosya Yükleme Sitesi

0
5187

Müzik, uygulama, video ve resim gibi dosyaları bu günlerde yükleyebileceğiniz pek çok web sitesi bulunmaktadır. Ancak size bir tür anonimlik sağlayan pek çok dosya yükleme servisi yok gibi. Hatta bu alanda bu tür web sisteleri iki elin parmakları kadar yok diyebilirim. Dosyalarını online paylaşmak isteyen insanların çoğu için yararlı olmamakla birlikte, bazıları dosyalarını yüklerken bir çeşit gizlilik ister veya ister. Sebebi ne olursa olsun. Bu nedenle size biraz yardımcı olmak için dosyalarınızı anonim olarak yükleyebileceğiniz en iyi dosya yükleme web sitesi olan anonfile.com kısaca bahsetmek istiyorum.

anonfile.com

Anonfile, dosyaları anonim olarak paylaşmanızı sağlayacak pratik bir web servisidir. Kullanımı basit ve paylaşmak istediğiniz dosyayı yükleyin ve birkaç dakika içinde (yükleme süresi, yüklenen dosyaların boyutuna bağlı olarak değişir), kolayca paylaşılmaya hazır bir kısa yol sağlar. Anonfile, sıkıştırılmış dosyalardan videolara kadar her dosya tipini, her dosya için maksimum 5Gb boyutuyla destekler.

Yüklendikten sonra dosya, hizmetin kullanım şartlarını ihlal etmediği veya sitede belirtilen süreler boyunca indirilmediği sürece sonsuza kadar kullanılabilir kalacaktır.

Anonfile’in web’deki benzer paylaşım servislerine kıyasla avantajı, herhangi bir kayıt gerekmeksizin kullanımın aciliyeti ve ayrıca indirmeler için bant genişliğini sınırlamadan büyük dosyalar yükleyebilme yeteneği ile temsil edilmektedir.

Benzer sitelere de aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

https://uploadfiles.io

https://www.file.io

https://gofile.io

Bu web siteleri normal web’de anonim olarak dosyalar yüklemek için en iyi seçenektir. Ancak “Deep Web” veya “Dark Web” olarak adlandırılan daha da fazla isimsiz yükleme hizmetleride bulunmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz