Muzikliste.BlogSpot ile Popüler Şarkı Listelerine Ulaşın

4
5041

Geçmişten günümüze tüm yerli ve yabancı radyo ve müzik kanallarını müzik listeleri bu adreste , her moda listeler , en favori müzik listeleri en güzel slow aşk şarkıları listesi muzikliste.blogspot.com adresinden listesine ulaşabilirsiniz.

Kimi şarkılar vardır alıp en uzaklara götürür, Kimisi vardır neşelendirir, kimisi vardır çocukluğa ufak yolculuklar yaptırır.  Kimisi vardır yalnızlığa  getirir. İşte muzikliste.blogspot.com sitesi ise size en sevilen popüler şarkıların bir listesi ile sizleri hayatın en güzel anlarına getirir.

Alında bir kaça senedir bütün şarkıların popüler listesine ait bir arayış içindeydim. Neyse ki çok yakın zamanda muzikliste.blogspot.com sitesine rast geldim. Bu siteyi hazırlamak o kadar kolay değil. Çünkü bu kadar şarkı listesi oluşturmak için yüzlerce, binlerce belki de yüz bin üzerinde şarkı dinlemek gerekiyor. Çok büyük uğraş, emek gerektiriyor. Böyle bir müzik listesini oluşturan arkadaşa teşekkürlerimi borç biliyorum. Hem yayın hayatında hem sosyal hayatında başarılar diliyorum.

Bu yazıdaki bulan web siteleri şarkı indirme için kullanılmamaktadır. Bazı siteler dinleme hizmeti vermektedir. İnternetkafa.com sitesi asla yasal olmayan içerikleri yayınlamaz.

Bu harika siteye aşağıdaki url’den ulaşabilirsiniz.

https://muzikliste.blogspot.com

Benzer sitelere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://tam35.blogspot.com/search/label/M%C3%BCzik%20Listeleri

http://alcakbasinc.blogspot.com.tr

http://aypalas.blogspot.com.tr

http://dostkafe.blogspot.com.tr

http://lovegazemag.blogspot.com.tr

http://sarkilarnotalar.blogspot.com.tr

https://yanflutist.blogspot.com

 

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz