Google search engine
Ana SayfaDijital KültürBiçimlendirme Yapmadan Ön Yüklenebilir Windows Yükleme USB Diski Hazırlayın

Biçimlendirme Yapmadan Ön Yüklenebilir Windows Yükleme USB Diski Hazırlayın

Winusb programı sizlere büyük bir sorunu çözerek geliyor. Usb/flash diske (parmak bellek) biçimlendirme yapmadan ön yüklenebilir usb cihazınızda Windows yükleme diski oluşturabilirsiniz. Bu taşınabilir bir program başlattığınızda Windows yükleme için iso görüntü veya dvd seçmek için bir istem size sunar. Usb disklerinizdeki bilgileriniz gitmeden windows kurulum usb hazırlamak çok iyi bir şey olsa gerek yeterki usb diskinizde yeterlli kurulu boş alanınızı olsun ve diğer eski verileriniz gitmeden windows kurulum usb yapan belkide ilk ve tek program.

Winusb programını çalıştırın. Karşımıza gelen seçenekten iso yazılı kısmı seçin. Bilgisayarımızdan windows kurmak için iso kalıb dosyasını seçin. Karşımızdaki ekranda ise usb diskimiz seçiyoruz. Şimdiki ekranda fat32,  ntfs, exfat biçimlendirme kısımlarının işaretini koymadan, usb diski biçimlendirme yapmadan önyüklenebilir windows işletim sistemi kurmak için programda son bir adım kaldı. Go butonuna tıklıyoruz. Karşımıza ilk önce komut ekranında işleyişe dair bir ekran işlem bitisiye kadar kalır. Zip programıyla iso ayıklama işlemi yapılmaktadır. Bu usb de biçimlendirme olmadan ön yüklenebilir windows usb diski oluşturma diğer benzer programların aksine daha kısa zamada winusb yapmaktadır. İşlem bittiğinde burning process finished yazısı çıkar.

Winusb biçimlendirme olmaksızın ön yüklenebilir Windows yükleme usb diskleri hazırlamda çok kaliteli bir programdır.

Bu tür bir usb disk oluşturmak için usb diskteki bilgilerinizi yedekleme yapmanıza gerek kalmayan benzersiz bir programa olarak kendini gösteriyor.

Winusb programını bu http://www.winusb.net linkten indirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın