Bir Twitter Hesabının Bilgilerini İnceleyin

0
2130

Socialbearing sitesi belirli bir Twitter hesabının çok fazla bilgi edinmenizi sağlayan kullanışlı çevrim içi analiz sitesidir.

Socialbearing.com ile belirli bir Twitter hesabı tarafından gönderilen twitleri, rettiwitleri, cevapları, resimleri, videoları ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Site size gönderilen tiwitlerin cihazlarını, en çok kullanılan zaman dilimlerini, en sık paylaşılan anları, en çok kullanılana sözler ve kelimeler, en çok kullanılan hashtag’ları ve coğrafi konumları gibi bir çok bilgi çok ayrıntılı bir şekilde vermektedir.

Socialbearing.com tek bir ekranda bir Twitter hesabına ait tüm bilgi ve detayları gösterip, hesap hakkında çok kapsamlı bilgileri görebilirsiniz. Socialbearing.com bir Twitter hesabını en iyi analiz eden site kesin diyebilirim. Her analiz bir seferde 3200 twit içerir. Farklı cihazlardan Twittere giriş yapılarak böylece en önemli yaptığı işlerden bir tanesi de bir twitter hesabının kaç kişi tarafından kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

Twitter Hesab İncele

Bir Twitter hesabı hakkında fazla bilgi edinmek için Socialbearing aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://socialbearing.com

Socialbearing Sitesinin Başlıca Özellikleri

Ücretsiz Twitter analiz sitesidir.

Twitter grafiklerini dışa aktarabilirsiniz.

Gerçek zamanlı tiwitleri arayabilirsiniz.

Kendinizin veya başkaları hakkında kimin ne tiwit attığını görebilirsiniz.

Yeni atılan tiwitleri otomatik olarak yenileme özelliği ile görebilirsiniz.

Coğrafi konumlandırılmış tiwitleri ve harita üzerinde bakabilirsiniz.

Siz ve etkileşimlere filtreleme özelliği bulunmaktadır.

En çok etiketlenen söz ve hashtagları görüntüleyebilirsiniz.

Emailmetweets.com Otomatik E-Posta Zamanı Oluşturun

Emailmetweets.com ile Twitter’den istediğiniz zaman e-posta alın.

Twitterda Coğrafi Gündem Trendlerini Takip Edin

Dünyanın her hangi bir ülkesinde twitter da gündemin kısaca en son o ülkede neler hakkında konuştuklarını yazdıklarını öğrenmek istiyorsanız aşağıya vereceğim siteler işinize kesinlikle yarayabilir. Twitter de sosyal eğilimler haritası diyebiliriz. Dünyanın mevcut sosyal twitter trendleri bu sitelerde kesin bulacaksınız. Dünya çapında twitter trend gündem mesajlarını gerçek zamanlı karşınıza çıkmakta.

İlk sitemiz trendsmap.com ülke sayısı sınırlı olsa da özelikle yaşadığınız yeri harita üzerinden tıklayın ve karşınıza yaşadığız şehire dair en son on gündem, trendlerin listesini ekranın sağında görebilirsiniz. Harita üzerinde her hangi bir gündem konusuna tıklayın ve ekranın sağ tarafında o gündem konusunda neler yazılmış paylaşılmış karşımıza geliyor. Siteyi kullanmaya başlayınca farklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sitenin ücretli hali bizlere neler neler verir kestirmek çok zor.

tweet247.net direk sonuçlar ekranda görürsünüz.

Herkese bol takipçiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz