Google search engine
Ana SayfaHayatKargo Takip Siteleri

Kargo Takip Siteleri

Bir kargonun kargo takip numarasını öğrenmek için kargo şubesine teslim ettiğinizde size verilen faturada yada kargonun üstüne yapıştırılan barkod dan öğrenebilirsiniz. Size bir kargo geliyorsa size hangi şehirden geliyorsa kargosube.com sitesi üzerinden tüm şehirlerin firmalarına göre kargo şubelerinin telefon numaralarını öğrenip arayabilirsiniz.

Eğer bir E-Ticaret sitesinden ürün aldıysanız, aldığınız ürünün kargo takip numarasını öğrenmek için ürünü aldığınız firmanın siparişlerim veya aldıklarım vb. bölümlerden E-Ticaret firmasının hangi kargo firması ile çalışıyorsa size kargo takip numarasını verecektir.

Kargonun takip numarası sizde varsa kargo firmalarının İnternet sitesine girip genelde kargo takip yada kargo takip numarası kısmında sorgulayıp öğrenebilirsiniz. Kargo takip numarasını kargo firmalarının müşteri hizmetlerini telefonla arayıp öğrenebilirsiniz.

Bir veya daha fazla kargo gönderimi ve alımı yapıyorsanız tüm kargoların kargo takip numaraları ayrı ayrı değil de tek ekranda bulacağınız sitelerin adreslerini aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kargo Takip Siteleri

KargoTakiptr.com sitesine ziyaret ettiğinizde sitenin üst kısmından Kargo Takip kısmından tüm kargolara ait kargo takip numaralarını sorgulayıp kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Kargotakiptr.com ile sekiz kargo şirketinin kargo takip numarasını sorgulayabilirsiniz.

Kargotakip.org sitesinde aynı yukarıdaki işlemi uygulayıp kargo takip numarasını sorgulayıp an itibari ile kargonuzun nerede olduğunu öğrenirsiniz. Sitede sekiz tane ait kargo firmasına ait kargo takip numarasını sorgulayabilirsiniz.

Enyakinkargo.com site ile yukarıdaki sitelerine benzer yöntem ile kargı takip numarasını sorgulayabilirsiniz. Dokuz tane kargo firmasına ait kargo takip numarasını sorgulayabilirsiniz.

Asilkargo.com sitesinden kargo takip numarasını sorgulamak için siteye giriş yaptığınızda Kargom Nerede kısımından Kargo Seç kısımından kargo firması seçip kargonuzu nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sitede beş tane kargo firmasına ait kargo takip numarasını sorgulayabilirsiniz.

Kargolar.xyz sitesini ziyaret ettiğinizde sitenin ana sayfasında beş tane kargo şirketine ait kargo takip numarası sorgulama için siteler sıralanmıştır. Ayırca Diğer Kargolar kısımından da daha fazla kargo firmalarına ulaşıp kargo takip numaralarını sorgulayabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın