Clip Angel ile birden fazla öğe yapıştırın

2
405

Kopyalama ve yapıştırma 1980’lerde Windows’da tanıtıldı. Ama geliştirilmemiştir. O zamandan bu yana yalnızca bir öğe kopyalayabilir, kopyalamak için yeni bir öğe panoya üzerinde değiştirilmesi gerekir.

Bu kısıtlamaya bir program kullanmaktır. Clip Angel Windows panosuna işlevselliğini genişleten bir serbest program ve bunu kopyalayıp birden fazla öğe yapıştırmak için izin verir. Bilgisayarınızda Clip Angel başladıktan sonra, Windows Pano izlemek için “arka plan” üzerinde çalışacak ve bunu kopyalayıp her şey otomatik Clip Angel’daki kaydedilecektir.

Clip Angel ile birden fazla öge yapıstırın

Öğeleri kopyalamak için tek yapmanız gereken genellikle kısayol tuşu Ctrl+C kullanın veya kopyalayıp kopyala seçeneğini seçmek istediğiniz öğenin üzerine farenin sağ düğmesine tıklayın. Bu metin dosyaları ve görüntüleri destekler.

Kaydedilmiş bir öğeyi yapıştırmak için, sadece kısayol tuşu “Alt + V” seçeneğini kullanarak Clip, Angel açın. Metni yapıştırmak “Ctrl + Enter” yapıştırmak veya ok tuşlarını ve Enter tuşuna kullanarak yapıştırmak istediğiniz öğeyi seçin .

Programın bir diğer ilginç özelliği ise kullanıcıların sık kullandıkları eşyalarla bir “sık” oluşturmanızı sağlar olmasıdır. çabuk sık yazmak zorunda metni yapıştırın için bu seçenek yararlı olabilir. Ayrıca, Pano, arama kopyalanan metni düzenlemek kaydedilmiş metin ile bir dosyayı açmak, metinleri karşılaştırmak Google çevirmen metni çevirmek ve web’e resim yükleyebilirsiniz.

Son olarak ayarlar programın kısayol tuşlarını değiştirmek ve diğer seçeneklerle birlikte, Windows ile bunu başlatmak metnin yazı tipini ayarlamak ve arka planı ayarlamak için seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Kısacası, Clip Angel da kaynak kopyasını kullanır ve yapıştır Windows olanlar için mükemmel bir seçenektir. Panoya öğeleri sınırsız sayıda kopyalayabilirsiniz.

Clip Angel’i aşağıdaki url’den indirebilirsiniz.

https://sourceforge.net/projects/clip-angel

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here