Linkedin Videoları Ücretsiz Online İndirin

0
1665

Linkedin videoları bilgisayara indirmek için sağ tıklama bağlam menüsü seçeenği sunar. Bu seçeneği çalışmıyor ya da bazı videolar için kullanımı yoksa, o zaman bu yazıdaki web sitelerinden herhangi birini deneyip inidirebilirsiniz.

Linkedin video indirmek için bu ücretsiz web sitelerini kontrol edelim.

YooDownload çok basit bir web sitesi ama Linkedin videolarını indirmek için özellik oldukça iyi çalışıyor. Bir Linkedin Video URL’si yoodownload.com kopyala yaptıktan sonra yapıştıralım ve Download butonuna basalım. Çok kısa süre sonra karşımıza gelen yeşil renkli Download butonua tıklayın video ayrı bir sekmede açılır ve  videonun üstünde sağ tıkalayın. Videoyu farklı kaydet yazısına tıklayıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Emin değilim ama görüntü orijinal kalitede indiriliyor sanırım.

linkinden video indir

Linkinden Videoları indireceğiniz kullanacağız başka online web sitesi Tubeoffline.com.

Tubeoffline.com linkedin video indirmek için başka kullanışlı web sitedir. Bu web sitesi aynı zamanda çıkış video için (en iyi, normal veya düşük) kalite seviyesini ayarlamak için özellik getiriyor. Linkedin videosu çıkış biçimini ayarlamak için Conversion Format ksımından videoyu Normal, Best, Low seçebilirsiniz. Video formatı MP4 formatında geliyor. Vidoe linkini Tubeoffline yapıştıralım. Get video kısmına tıklayın. Video aynı sekmede açılçaktır. Mevcut seçeneğini kullanarak video indirebilirsiniz.

Linkinden Videoları  Anyid Video Downloader ile indirebilirsiniz.

Amoyshare.com kolayca bilgisayara Linkedin videoyu kaydetmek için yardımcı olan bir ayrı downloader indirem programı ile geliyor. Bu web sitesinin benzersiz bir özelliği sizin için yararlı olabilir. Web sitesi sağlayan ses biçimi dosyasını indirme imkanı sunuyor. Ses dosyasını128 kbps MP3 dosyası kalitesinde inidirebilirsiniz.

Amoyshare.com adresine gelelim. Karşımıza gelen ekranda Or Download Video On PC/MAC kısmına tıklayın. Karşımıza AnyVid video indirme programını sayfası otomatik olarak açılır. Eğer program indirme kısımı gelmiyorsa Download not starting? Click here yazan kısımda Click here yazan yere tıklayıp programı indirebilirsiniz. Sonra, Anyid Video Downloader programını sistemize kuralım.

Anyid Video Downloader programını açın. Bir linkinden video url’sini programa yapıştırın. Video url’sini program otomatik alır. Kısa süre sonra karşımıza Download butonu gelir ve donunun. Downlod video kısmı yazısı altından mp4 ksımına tıklayıp videoyu indirebilirsiniz.

Bana göre burada YooDownload daha iyi bir seçenek gibi görünüyor. Onun web arayüzü çok basit ve bir Linkedin videoyu indirirken oldukça kolay iş yapıyor.

Linkedin Videoları Online İndirin vİdeolu Anlatım:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here