En iyi BIN’i İSO Dönüştürücü Programlar

0
3919

Windows için 5 ücretsiz BIN – ISO dönüştürücü yazılımları sizler için bir listesini oluşturdum. Popüler disk görüntü formatıdır. Bu yazılımları kullanmak da son derece basittir. Ayrıca, dönüştürme hızı da çok iyi, böylece bir GBIN boyutundaki BIN görüntüsünü birkaç dakika içinde dönüştürebilirsiniz.

BIN görüntüsünden ISO görüntüsüne dönüştürmenin yanı sıra, bu yazılımlardan bazıları da benzersiz özelliklere sahiptir. Örneğin, DMG, NRG veya diğer desteklenen resim formatlarını ISO’ya dönüştürebilir, görüntü dosyalarını yazabilir, ses CD’lerini kopyalayabilir, CD / DVD’yi ISO’ya dönüştürebilirsiniz.

WinBin2Iso her zaman BIN’i ISO görüntü dosyasına dönüştürmek için benim ilk tercihimdir. Bunun nedeni, bu yazılımı çok uzun süre kullanıyorum ve dönüşüm süreci de hızlı. Ayrıca, giriş dosyası boyutu için herhangi bir sınırlama getirilmemiştir.

Bu ücretsiz BIN’den ISO’ya dönüştürücü yazılımlar da çok basittir. Kaynak BIN resim dosyasını sağlayabileceğiniz ve ISO görüntü dosyasını kaydetmek için hedef konumunu ayarlayabileceğiniz temel bir arayüze sahip. Dönüşüm durumunu, kalan süreyi ve geçen dönüşüm süresini görebilirsiniz.

Bu yazılım, taşınabilir bir uygulama ve yükleyici sürümüyle birlikte gelir. BIN’i ISO görüntü dosyasına dönüştürmek için hangisini kullanmak istediğiniz seçeneği var.

WinBin2Iso

ISO Buddy, ISO görüntü dosyalarına BIN dönüştürmek için bir başka harika bir yazılımdır. Bu yazılım WinBin2Iso kadar iyidir (yukarıda bahsedilen). Ayrıca dönüşüm için büyük BIN dosyalarını destekler ve hız da iyi. Arayüzü de çok kolay. BIN dosyası ekleyebilir, ISO dosya konumunu hedefleyebilir.

BIN’den ISO’ya dönüştürmenin yanı sıra, disk silme ve disk yanma özellikleri ile birlikte isteğinize göre deneyebilirsiniz. BIN’i herhangi bir sınırlama olmaksızın ISO’ya dönüştürmek istediğinizde, yazılım kesinlikle iyi bir seçimdir.

ISO Buddy

AnyBurn, bir arada bir ücretsiz disk yazıcı, ses CD’si sökücü, görüntü brülörü, yeniden yazılabilir disk silgi ve görüntü dönüştürücü yazılımdır. ISO, BIN / CUE, DAA, NRG ve DMG disk görüntü formatlarını destekler. Bu yazılımı kullanarak BIN disk imajını ISO disk imgesine dönüştürmek de mümkündür ve çok kolaydır.

AnyBurn

AnyToISO (Lite Sürümü) ayrıca ISO dönüştürücü yazılım için yararlı bir BIN’dir. ISO, DMG, IMG, BIN ve diğer formatları destekler. Ancak, lite sürümü, maksimum 870 MB boyutlu giriş dosyası eklemenize izin verir.

AnyToISO

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz