Ana Sayfa İnternet Ftp arama motorları

Ftp arama motorları

0
472

Bazı dosyaları ararsanız ve anonim bir FTP sunucusunun içinde bulunduğunu bilirseniz, bu FTP arama motorları bunu bulmanıza yardımcı olaçağıana eminim.

Dünya çapında dağınık ftp sunucuların binlerce dosyaları izlemek için tasarlanmış ftp arama motorları kullanarak bir çok dosyaya ulaşabilirsiniz.Özellikle popülaritesi yüksek ve en iyi site diyebileçeğimiz filewatcher 5.000 ‘den fazla ftp sunucularında iki milyardan fazla dosyaları izler bir ftp arama motorudur. Ftp örümcek sürekli filewatcher veri tabanında bulunan tüm ftp siteleri tarıyor. Örümcek tarafından bulunan yeni veya güncellenmiş dosyaları arama indeksine dahileder.

Ftp arama motorları

Ftp arama motorları listesi:

Filewatcher
Filesearching
Freewareweb
Search-ftps
Mmnt.ru
Filemare
Metabear
Ftpsearch
Angelfire

Archie

search-22

globalfilesearch

wenjian

Buscopio

En son sunucuları eklemek için 11 Ocak 2018’de güncellendi.

Bu makaledeki FTP arama motorlarından bazıları veritabanlarında kullanılan FTP sunucu listesini indirmenize izin verir, ancak daha uzun bir listeye ihtiyacınız varsa, bu web sitelerine bir göz atın:

openftp4 :

Bu liste toplam 18 milyon sunucudan 796,268 anonim FTP sunucusu içeriyor. 217Mb’lik bir ham günlüğüdür, ancak şimdiye kadar gördüğüm en büyük ve anonim FTP sunucularının en güncel listesine sahiptir.

ftp-sites.org:

Bu listede 5,593 FTP sunucusu var ve en son güncellendiği tarih 2003’teydi.

shodan.io:

İnternet bağlantılı cihazlar için bir arama motorudur ancak “anonim ftp” araması yaparsanız 900.000’den fazla FTP sunucusunun bir listesini gösterir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here