Ana Sayfa İnternet FTP Arama Motorları Siteleri

FTP Arama Motorları Siteleri

0
3157

Bazı dosyaları ararsanız ve anonim bir FTP sunucusunun içinde bulunduğunu bilirseniz, bu FTP arama motorları bunu bulmanıza yardımcı olacağına eminim.

Dünya çapında dağınık ftp sunucuların binlerce dosyaları izlemek için tasarlanmış ftp arama motorları kullanarak bir çok dosyaya ulaşabilirsiniz.Özellikle popülaritesi yüksek ve en iyi site diyebileçeğimiz filewatcher 5.000 ‘den fazla ftp sunucularında iki milyardan fazla dosyaları izler bir ftp arama motorudur. Ftp örümcek sürekli filewatcher veri tabanında bulunan tüm ftp siteleri tarıyor. Örümcek tarafından bulunan yeni veya güncellenmiş dosyaları arama indeksine dahil eder.

Ftp arama motorları listesi

Filesearching
Freewareweb
Search-ftps
Mmnt.ru
Angelfire

Archie

search-22

globalfilesearch

wenjian

En son sunucuları eklemek için 11 Ocak 2018’de güncellendi.

Bu makaledeki FTP arama motorlarından bazıları veritabanlarında kullanılan FTP sunucu listesini indirmenize izin verir, ancak daha uzun bir listeye ihtiyacınız varsa, bu web sitelerine bir göz atın:

ftp-sites.org

Bu listede 5,593 FTP sunucusu var ve en son güncellendiği tarih 2003’teydi.

shodan.io

İnternet bağlantılı cihazlar için bir arama motorudur ancak “anonim ftp” araması yaparsanız 900.000’den fazla FTP sunucusunun bir listesini gösterir.

openftp4 

Bu liste toplam 18 milyon sunucudan 796,268 anonim FTP sunucusu içeriyor. 217Mb’lik bir ham günlüğüdür, ancak şimdiye kadar gördüğüm en büyük ve anonim FTP sunucularının en güncel listesine sahiptir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz