Ücretsiz Programlardan Haberiniz Olsun

0
3852

Sharewareonsale.com bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak.

Siteye bu URL’den http://sharewareonsale.com/shop erişebilirsiniz.

Siteden kısaca bahsetmek gerekirse:

Profesyonel program indirme ve Teknoloji sitesi olan site sistemleriniz deki ihtiyaçları karşılayacak yazılımları sizlere sağlamakta ve çeşitli yazılımlar hakkında bilgiler sunmaktadır. Pek çok yeni İnternet sitesinin açılmış olması, kullanıcılara dilediği siteden yazılım, uygulama, eklenti, işletim sistemi ve cihazları için gerekli olan tüm programları elde etme şansı tanımaktadır.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Öncelikle gayesi web ortamında pek çok zararlı, casus yazılım ve hatta yüklediğiniz programlarla birlikte gelen yapışkan eklentiler ve içeriğinde barındırdıkları virüs, malware, trojen gibi sisteminize zarar veren kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bazense bu zararlı yazılımlar ziyaret ettiğiniz web sayfalarından bulaşmaktadır.  Güvenlik hususunda profesyonel indir olarak site daha çok güvenlik ve anti-virüs programlarını sunuyor. Her şeyden önemlisi sisteminizin ve bilgilerinizin güvenliğidir. Diğer işler daha sonra gelir.

Ücretsiz Programlardan Haber Veren Siteler

Aşağıdaki siteler bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak siteleridir.

Techno360
Mostiwant

https://www.profesyonelindir.com

https://www.auslogics.com/en/software

https://www.giveawayoftheday.com

http://www.bitsdujour.com/pc-download

https://giveaway.download.hr

https://malwaretips.com/forums/giveaways-promotions-and-contests.75

https://giveawayradar.weebly.com/#

https://giveaway.tickcoupon.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz