Ücretsiz programlardan haberiniz olsun

0
483

Sharewareonsale.com bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak.

Siteye bu url’den http://sharewareonsale.com/shop erişebilirsiniz.

Aşağıdaki site çok güzel site.

https://www.profesyonelindir.com

Siteden kısaca bahsetmek gerekirse:

Profesyonel program indirme ve Teknoloji sitesi olan site sistemlerinizdeki ihtiyaçları karşılayacak yazılımları sizlere sağlamakta ve çeşitli yazılımlar hakkında bilgiler sunmaktadır. Pek çok yeni internet sitesinin açılmış olması, kullanıcılara dilediği siteden yazılım, uygulama, eklenti, işletim sistemi ve cihazları için gerekli olan tüm programları elde etme şansı tanımaktadır.

sharewareonsale ucretsiz program

Bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Öncelikle gayesi web ortamında pek çok zararlı, casus yazılım ve hatta yüklediğiniz programlarla birlikte gelen yapışkan eklentiler ve içeriğinde barındırdıkları virüs, malware, trojen gibi sisteminize zarar veren kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bazense bu zararlı yazılımlar ziyaret ettiğiniz web sayfalarından bulaşmaktadır.  Güvenlik hususunda Profesyonelindir olarak site daha çok güvenlik ve anti-virüs programlarını sunuyor. Her şeyden önemlisi sisteminizin ve bilgilerinizin güvenliğidir. Diğer işler daha sonra gelir.

Aşağıdaki sitler bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak siteleridir.

Buzz99.com
Techno360
Mostiwant

Benzer sitelerin listesini aşağıya ekliyorum:

https://www.giveaway-club.com

 

https://www.giveawayoftheday.com

 

http://www.bitsdujour.com/pc-download

 

https://giveaway.download.hr

 

https://malwaretips.com/forums/giveaways-promotions-and-contests.75

 

http://www.topsoftbargains.com/product-category/giveaways

 

https://giveawayradar.weebly.com/#

 

https://www.geekiest.net

 

https://giveaway.tickcoupon.com

 

https://topwaresale.com/product-category/software-giveaway

 

https://www.techtiplib.com

 

https://www.uniquefree.com

Ücretsiz program indirme siteleri tek listede veren padsites.org sitesini mutlaka ziyaret etmenizi öneririm. Sitenin listesi öyle on, yirmi, kırk elli değil dört bin üstünde site bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here