Ücretsiz programlardan haberiniz olsun

sharewareonsale ile ucretsiz programları ogrenın

Sharewareonsale.com bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak.

Siteye bu url’den http://sharewareonsale.com/shop erişebilirsiniz.

Aşağıdaki site çok güzel site.

https://www.profesyonelindir.com

Siteden kısaca bahsetmek gerekirse:

Profesyonel program indirme ve Teknoloji sitesi olan site sistemlerinizdeki ihtiyaçları karşılayacak yazılımları sizlere sağlamakta ve çeşitli yazılımlar hakkında bilgiler sunmaktadır. Pek çok yeni internet sitesinin açılmış olması, kullanıcılara dilediği siteden yazılım, uygulama, eklenti, işletim sistemi ve cihazları için gerekli olan tüm programları elde etme şansı tanımaktadır.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken hususlar mevcuttur. Öncelikle gayesi web ortamında pek çok zararlı, casus yazılım ve hatta yüklediğiniz programlarla birlikte gelen yapışkan eklentiler ve içeriğinde barındırdıkları virüs, malware, trojen gibi sisteminize zarar veren kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bazense bu zararlı yazılımlar ziyaret ettiğiniz web sayfalarından bulaşmaktadır.  Güvenlik hususunda Profesyonelindir olarak site daha çok güvenlik ve anti-virüs programlarını sunuyor. Her şeyden önemlisi sisteminizin ve bilgilerinizin güvenliğidir. Diğer işler daha sonra gelir.

Aşağıdaki sitler bir çok kaliteli programlardan ücretsiz ve indirimli fiyatlardan size haberdar eden güzel bir kaynak siteleridir.

Buzz99.com
Techno360
Mostiwant

Ücretsiz program indirme siteleri tek listede veren padsites.org sitesini mutlaka ziyaret etmenizi öneririm. Sitenin listesi öyle on, yirmi, kırk elli değil dört bin üstünde site bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir