Giriş Yapmadan Instagram Hikayeleri İndirin

0
870

Çok hoşunuza giden bir Instagram hikayesini görüntülemek isterseniz ama bunu Instagram giriş yapmadan izin vermiyor. Fakat bu sorunu ortadan kaldıracak çevrimiçi İnternet siteleri bulunmaktadır.

Google’le de arama yaptığınız da kullanıcıların İnstagram hikayelerini anonim olarak görüntüleyen bir çok  çevrimiçi web site bulunmaktadır. İnstagram hikaye görüntüleyici bir sürü web sitesi bulunmaktadır.

Bu siteler genelde İnstagram hesabına giriş yapmadan, İnstagram hesaplarının hikayelerini görüntülese de herkese açık hikayeleri görüntüleyebilirsiniz. Sadece yirmi dört saat için geçerlidir.

Sitelerin kullanımı kolaydır ve aynı şekilde çalışır. Bu yazı hazırlandığında sitelerin hepsi Instagram hesaplarının hikayelerini görüntülemesine izin vermektedir. Sitelerin arama çubuğuna hikayesini görüntülemek istediğini İnstagram hesabının kullanıcı adı yazın ve enter tuşuna basın. İnstagram hikayesini görüntüleyen siteler, İnsatgram hesabının şuanda sahip olduğu bütün hikayeleri gösterir. İnstagram hesabında hikaye yoksa, hikayeler sekmesi boş olarak gözükür. 

Bu siteler bütün cihazlarda çalışır. Siteler genelde olarak yalnızca genel profil de çalışır. Hatta bazılarında hikayeleri, videoları, resimleri indirebilirsiniz. 

Giriş Yapmadan Instagram Hikayeleri İndirin

Storiesig.app

İnstadp.com

İnsta-stories.online

Dumpor.com

İgstories.app

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz