1. Ana Sayfa
  2. Dijital Kültür

Çevrimiçi Vesikalık Fotoğraflar Oluşturun

Çevrimiçi Vesikalık Fotoğraflar Oluşturun
0

Vesikalık fotoğraf çok acil gerekiyorsa fotoğrafçıya gidecek kadar zamanınız yoksa sizin için en ideal yer dphoto4you web sitesidir.

Sadece bilgisayarınızdan (boyundan yukarı klasik fotoğraf) bir resim yükleyin ve
yeniden boyutlandırmak ve resmi belgeler için mükemmel bir şekilde fotoğrafları özelleştirebilirsiniz. Birkaç basit adımda sadece özel fotoğraf kağıdına yazdırmaya hazır gerçek fotoğraf standardında olur. Fotoğraf ID aracılığıyla tüm Avrupa’da hem de belgeleri ve boyutunu ve kopya sayısını özelleştirerek dünyanın geri kalan ülkeleri ile vesikalık fotoğrafları için özel bir boyut da oluştura bilirsiniz. Hatta tam bir resim boyutundan vesikalık resim alabilirsiniz. İdphoto4you.com 10mb fotoğrafları ile jpg resimleri destekler.

Vesikalık fotoğraflar yapmaya başlamak için bu link; http://www.idphoto4you.com başlayabilirsiniz.

Bu kimlik fotoğrafları, bir spor kulübüne, okul veya üniversiteye göndermek istediğiniz başvuru formundan veya sosyal güvenlik kartınızı, kimlik kartınızı veya pasaportunuzu vb . Yenilemek için birden fazla kullanım kapsamına girecektir .

Neden kimlik fotoğrafları üreten bir yazılım kurmalısınız? Web uygulamamız tamamen ücretsizdir ve yüzünüzü tam olarak fotoğrafın ortasına yerleştirmenize izin verecektir. Ardından , yumuşak bir kopyadan (taranan fotoğrafınız veya dijital kamera veya web kamerasıyla çekilmiş) veya yüzünüzün önceden var olan bir fotoğrafından kopyalanacaktır . Gerekirse, fotoğrafınızı döndürerek veya bir web kamerasından geliyorsa yansıtarak hazırlayabilirsiniz.

Bir kimlik fotoğrafı için uygun boyutların ne olduğunu kendinize sormayın, ya da fotoğraflarınızı nasıl üretebilirsiniz … Sonuçlarınızı optimize etmek için kimliklerinizi JPG formatın da parlak veya kalın bir kağıda yazdırmanız yeterli olacaktır.

ConvertImage, kendi kimlik fotoğraflarınızı çevrim içi yapmak için kullanabileceğiniz bir yardımcı programdır. Sonuçta, kim hala bir alışveriş merkezinde veya bir fotoğrafçı dükkanında bir fotoğraf kulübesi içine gitmek istiyor? Sen değil!

Onları Word veya Photoshop’ta yapmayı deneyebilirsiniz? Ama orada, bir dizi teknik kısıtlama ortaya çıkıyor: Orijinal fotoğrafın kopyalanması ve her bir kopya arasında düzenli bir boşluk elde edilmesi nasıl? Doğru boyutlar nelerdir?

Küçük resimlerinizi çevrim içi yapmak çok basittir: yüzünüzün fotoğrafını gönderiyorsunuz, onu kırpıyorsunuz ve ConvertImage’ın sizin için oluşturduğu 8 kimlik fotoğrafı içeren yüksek kaliteli JPG dosyasını indiriyorsunuz! Hızlı, ucuz ve çok verimli :-)

ConvertImage tarafından oluşturulan dosyanın boyutları özel olarak üretilmiştir. Bu nedenle, yazıcınıza yazdırmak veya fotoğraf kağıdına yazdırmak için uygundur.

https://www.123passportphoto.com

https://www.persofoto.com/upload/passport-photo

https://makepassportphoto.com

https://online-passport-photo.com

https://www.epassportphoto.com

https://visafoto.com

https://www.passportphotoapp.com

http://convertimage.net/photo-montages/online-photo-id-print-maker.asp

Yazar Hakkında

Yorum Yap