Hasarlı MP3 Dosyalarını Onarın

0
3468

MP3 ses dosyaları zaman içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı hasar görür ve bozulma olasılıkları bulunmaktadır. MP3 dosyaları bozulduğunda bilgisayarınızda veya telefonunuzdaki medya oynatıcılarının hiçbirinde çalışmaz. MP3 ses dosyasını tekrar medya oynatıcıdan çalabilmek için onarmak gerekir.

MP3 dosyalarının hasar görmesi çeşitli unsurlardan kaynaklanabilir. MP3 ses doyasını İnternet’ten indirirken İnternet bağlantınızdan ilgili olabilir. MP3 bulaşmış virüs de hasara neden olur.

MP3 dosyalarını bozulmuş olsa da mutlaka onarmanın yolları bulunmaktadır. Hasarlı MP3 dosyası tekrar çalabilmek için mp3repair sitesi ile onarıp dinleyebilirsiniz.

MP3 Dosyalarını Çevrim İçi Onarın

Hasarlı MP3 dosyalarını İnternet Üzerinden onarmak için çevrim içi site kullanabilirsiniz. MP3 dosyasını bilgisayarınıza bir program yüklemeden bir web tarayıcı kullanıp onara bilirsiniz.

Bir tarayıcı açın ve mp3repair.net sitesine gidelim.  

(By Drag’n’Drop or file selection) yazısına tıklayıp cihazımızda ki MP3 dosyasını seçin ve sonra Upload MP3 file butonuna tıklayın.

Yüzde olarak MP3 dosyasını ekranında yüklenmeye başlar.

MP3 yüklendiğinde, Repair audio length (playtime) kısmının başındaki kutunun işaretini koyun. Repair Edit your MP3 file now! butonuna tıklayın. MP3 dosyasını onarmaya başlayacaktır.

MP3 dosya onarma işlemi bittiğinde Deine neuei MP3-Datai herunterladen yazan turuncu butona tıklayınca bilgisayarınıza Onarılan MP3 dosyası iner. Tekrar MP3 dosyasını tüm cihazlarındaki medya oynatıcılardan çalıp dinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz