Paylaşılan Wi-Fi Ağlarına Şifresiz Bağlanın

0
3447

Paylaşılan ücretsiz Wi-Fi ağlarına bağlanmak sonrada şifreyi kaydetmek bir çok program bulabilirsiniz. Ancak, parolayı olması gerekir bu kablosuz ağlara bağlanmak için. Kullanabileceğiniz yerlerin kablosuz şifresi bulmak için Instabridge , dünya çapında paylaşılan Wi-Fi ağları kullanmasına izin verir. Android ve iOS için ücretsiz bir uygulamadır.

Konsepti Instabridge’nin çok basittir. Kullanıcılar bu kablosuz ağları kullanabilir. Uygulama ile barlar, kafeler, oteller ve diğer ticari özelliklerinin kablosuz ağ şifrelerini paylaşırlar. Instabridge ilk vadede, bölgedeki ortak Wi-Fi ağlarının şifrelerini indirir. Etkin bir internet bağlantısı olmadan sokakta olduğunda bu şekilde, uygulama çevrimdışı da kullanabilir.

Instabridge Ağ adı, site ve başarılı ya da değil bağlanabiliyor ağını kullanmak için çalıştık son kullanıcılara mesafe gibi bilgileri içeren yakınlardaki Kablosuz ağların bir listesini görüntüler. Kablosuz ağın adını dokunulduğunda, bu tür mevcut WiFi ağı için son kez şifreyi güncellenen kullanıcı, bağlantı hızı, konumu ve hatta şifre olarak daha ayrıntılı bilgileri görebilirsiniz. Uygulamada kullanılabilir bir başka özelliği civardaki kablosuz ağların haritasını görebilirsiniz Bu özellik internete bağlı olmanız gerekmektedir.

Uygulama ayarlarında böyle otomatik bağlantısı olarak bağlantı seçeneklerini ayarlamak paylaşılan WiFi ağları yakınında, indirme veri bölgeleri çevrimdışı mod da, vb ne zaman kullanılacağını uyarabilir.

Özellikleri:

Tüm büyük şehirlerde ücretsiz Wi-Fi bağlantıları erişebilirsiniz.
Veri sınırlaması yok, ücret aslayok.
Wi Fi var olduğunda otomatik olarak bağlanabilirsiniz.
Bir sonraki varış yerinizi çevrimdışı olarak ön haritalama yapar.
Wifi’nizi özel olarak paylaşarak arkadaşlarınızın tasarruf etmesini sağlayabilirsiniz.

Önemli: Instabridge bir cihazın başka bir cihaz üzerinden internete bağlanmasını sağlayan bir Wi-Fi uygulaması veya bir Wi-Fi hackleme aracı değidir ve hiç bir şekilde wlan hacklemek için kullanılamaz. Instabridge, kendi cihazınız ile güvendiğiniz insanlar arasındaki wifi parolalarını senkronize eder.

Aşağıdaki bağlantıdan ios ve android cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

https://instabridge.com/pt

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz