1. Ana Sayfa
  2. Hayat

Metin Dosyalarını Birleştirin

Metin Dosyalarını Birleştirin
0

Metin dosyalarını birleştirmek için ücretsiz yazılım bulunmaktadır. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak, bir dizinden birden fazla metin dosyası seçebilir ve bunları tek bir metin dosyasına birleştirebilirsiniz. Ayrıca, bu yazılımların bazılarına bir ayırıcı ekleyebilirsiniz. Metin dosyalarının son kombine dosyasındaki sırasını değiştirmek isterseniz, bunu da yapabilirsiniz. Yalnızca metin dosyaları değil, bu metin dosyası birleştirme yazılımının bazıları, DAT, INF, LOG, XML, INI, dosyalar gibi farklı formattaki dosyaları da birleştirebilir.

Metin dosyalarına katılmak, birden fazla metin dosyasını birer birer açmadan bir kerede okumak için yararlı bir hamle olabilir. Bunu yapmak için aşağıdaki ücretsiz yazılım listesini derledim.

Text File Joiner

Metin dosyalarını birleştirmek için ücretsiz bir yazılımdır. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak birden çok konumdan metin dosyaları birden fazla dosya ekleyebilirsiniz. Ayrıca, metin dosyalarının birleştirme sırasını belirtebilirsiniz. Yalnızca bu değil, bir ayırıcıyı, birleştirilmiş metin dosyasındaki her dosyanın başına eklenecek boş bir satır veya dosya adı olarak da belirtebilirsiniz. Yazılım, sezgisel bir arayüz ile geldiğinde dosyaları birleştirme kolaylığı sağlar.

Text File Merge

Metin dosyalarını birleştirmek için çok hoş ve özgür bir yazılımdır. Katıştırmadan önce metin dosyalarından üstbilgi bilgilerini silmenize izin verdiği için oldukça güçlü bir yazılımdır. Belirli bir dizininin metin dosyalarını seçerek birleştirebilir ve boşluk çizgisi biçiminde bir ayırıcı belirtebilirsiniz. Ayrıca, birleştirilecek her dosyanın sonuna eklenecek birden fazla boş satır belirtebilirsiniz. Bu yazılım için hedef dizini belirtmeniz gerekmez. Birleştirilmiş metin dosyasını aynı kaynak dizine yerleştirir.

TXTcollector

TXTcollector, metin dosyalarını birleştiren ücretsiz bir yazılımdır. Bu ücretsiz yazılımı kullanarak, tek bir seferde bir dizinin metin dosyalarını kolayca birleştirebilirsiniz. Son metin dosyasındaki her dosyanın sonuna bir ayırıcı eklemenizi sağlar. Sadece metin dosyası değil, aynı zamanda INI, DAT, XML, BAT, CFG, LOG ve diğerleri gibi verileri kaydetmek için düz metin kullanan diğer dosya türlerini birleştirebilirsiniz. Belirlediğiniz dizindeki dosyaları otomatik olarak tarar ve dosyaları bir araya getirirken son dosyayı nereye kaydedileceğini sorar.

JS Text File Merger

Metin dosyalarını birleştiren bir başka ücretsiz bir yazılımdır. Bu yazılımı kullanarak, bir dizin belirleyebilirsiniz ve daha sonra tüm mevcut dosyaları listeleyecektir. Ardından, katılmak istediğiniz metin dosyalarını seçebilir ve onları katılma listesine ekleyebilirsiniz. Ayrıca, dosyaların birleştirileceği sırayı belirleyebilirsiniz. Yazılım her metin dosyasının sonunda yeni satır karakteri ekleyerek metin dosyalarını birleştirecek kadar akıllıdır. Metin dosyalarını birleştirme adımlarının bir dizi gerektirmez. Metin dosyalarını birleştirme işlemi çok basittir.

Free File Merge

Metin dosyalarını birleştirmek için taşınabilir ve ücretsiz yazılımdır. Yazılım, metin dosyaları dizinini bir girdi olarak alır ve bulduğu tüm dosyaları birleştirir. Birleştirmeden sonra, birleştirilmiş dosyayı çıkış dizinine yerleştirir.

Bilgisayarınıza herhangi bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan metin düzenlemek ve işlemi sağlayacak tarayıcı tabanlı metin editörleri çok sayıda bulunmaktadır.
Bu siteyi değerlerinden ayıran en büyük özellik çok kaliteli resimler eşliğinizde yazılar yazıyor ve düzenleyebiliyorsunuz.
Site otomatik olarak çalışma yapan bir ücretsiz çevrimiçi metin editörü -manipülasyon aracıdır.
Yazı yazma ekranını büyütme seçeneği de veriyor.
İster bilgisayarınızdan ister web tabanlı yazıyı siteye yapıştırabilirsiniz.

Site:

textevo.com

Yazar Hakkında

Yorum Yap