Google search engine
Ana SayfaDijital KültürÇevrimiçi Dosya Görüntüleme Siteleri

Çevrimiçi Dosya Görüntüleme Siteleri

Aslında geçen seneler online dosya okuyucu siteler listesini vermiştim. Fakat bu listeye eklenmeye değer iki site ile daha karşılaştım. Bilmiyorum ama illaki bir kenarlar da bunlara benzer iş yapan siteler olma ihtimali yüksek. Zaten İnternetin alternatifi çok veriler bulunmaktadır. Biz bur da en iyi listeyi yaptık diye düşünüyor. Tabi sizlerden gelen yorumlara da her zaman açığız. Derli toplu online dosyayı görüntüleme siteleri oluşturduk.

Sitelere ücretsiz, kayıt olmadan belge yükleyebilirsiniz. Belgelerinizi farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Siteler desteklediği formatlar : pdf,docx,odt,doc,rtf,ott,xls,xlsx,txt,ppt,pptx,pages ve daha falzası.
Hemen hemen her format ta belgeleri yükleyin.

Email, Twitter veya Facebook üzerinden belgeleri paylaşın.
Belgenin hızlı önizleme imkanı.
Belgeyi indirmek seçeneği.
Çoklu dosya yükleme hizmeti.
belgeleri şifreleyebilirsiniz.

Online dosya görüntüleme siteleri:

rollmyfile
docspal
docdroid

Windows PC’nizde herhangi bir dosyayı açmanızı sağlayan evrensel bir dosya açıcıdır. Herhangi bir dosyayı veya klasörü uygulama simgesine veya program penceresine sürükleyip bırakın. File Viewer Lite, PDF’lerini, kelime işlem belgelerini, elektronik tabloları ve diğer birçok genel dosya türünü kendi yerel görünümlerinde açabilir. Aynı zamanda düzinelerce ses ve video dosya formatı oynayabilir.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments

gürkan baki mendeş on Excel İle Telefon Rehberi Yapın
AHMET MAVİYILDIZ on Excel İle Telefon Rehberi Yapın