Orjinal Film DVD Yapalım

0
3476

Özel günlerinize ait çektiğiniz videoları orjinal film dvd’si yapmak ister mi siniz? İster doğum günü,iş açılışı,kutlama,dizi film,sinema filmi ya da kısa videolar olsun çok kısa süre oldukça çok kolay şekilde film dvd si üstelik hiçbir yerden yardım almadan kendimiz yapabiliriz.

Bu işlem için convertxtodvd adlı programı kullanacağız. Programın 4.1 sürümünü kullandım. Programını kurarken pal kısmını işaretleyip kurulum yapın. Pal Avrupa dvd playerlerde odaklı olduğu için Türkiye buna dahil dir. Kurulduktan sonra Türkçe olarak hizmet vermektedir. Programın farklı sürümlerini de kullansanız aynı yöntemle film dvd’si yapabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla videoyu dvd filmi yapabilirsiniz. Ancak uzun metrajlı örneğin 180 büyük olan videolar için orijinal dvd film yapabiliriz. Videolarda dört yada beş kısım olarak istediğimiz yerden başlayabiliriz. Oluşturduğumuz dvd filmi farklı cihazlarda da izleye biliriz. Bu arada dvd okuyucunuza boş dvd koymayı unutmayın.

Online cd-dvd kapağı oluşturun:

Site bize (cd’ler ve dvd’ler kapak ve gövde) mevcut çeşitli boyutları arasında seçim sağlayacaktır. Bu nedenle bizim resim yükleme gibi bir şekilde sezgisel grafik ara yüzü çoğaltma merkezi aracılığıyla bunları yerleştirme yapabilirsiniz.Çoğaltma centre, düzenleme yeteneği metin, renk, hizalama, ve gibi çeşitli grafik araçları ile bize sunuyor.

İşleme çeşitli aşamalarında, her zaman yararlı bir ön izlemesini görüntüleyebilir ve bir kez bitmiş işlemde, jpg formatında çeşitli unsurları içeren bir zip klasöründeki dosyaları indirebilirsiniz.Mükemmel medya standart boyutlarda biçimlendirilmiş olarak sonra yazdırabilirsiniz. Site bize gelecek değişiklikler için çalışmalarımızı kaydetmek için bir fırsat sunuyor.

http://artworkcreator.duplicationcentre.co.uk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz