Pdf.io ile Pdf Belegelerini İstediğiniz gibi Düzenleyin

0
3109

PDF belgelerinin oldukça yaygın bir şekilde kullanılmasına rağmen bunları oldukça seyrek görüyorum. Bu nedenle, bu formatla bilgisayarımda çalışmak için özel bir yazılım yok. PDF’nin başka bir formata dönüştürülmesinin her dönüşümü, belgenin bir çok parçaya bölünmesi veya resim çıkarılması bir problem haline geldi. Web’de harika bir web sistesi olan PDF.io hizmetini bulana kadar.

Hizmetin ana sayfasında tüm özelliklerin tam listesi bulunmaktadır. Buradambelgelerin boyutunu küçültme ve sayfalandırma ve PDF’nin farklı ofis formatlarına dönüştürülmesi ve diğer pek çok faydalı işlevler site online olarak yapmaktadır.

pdf.io

Bir işlem seçtikten sonra, işleme tabi tutulan dosyayı sunucuya yüklemeniz yeterlidir. Bunu yapmak için, standart yöntemi kullanabilir veya dosyanın Dropbox bulutu veya Google Drive’daki yerini belirtebilirsiniz. Ayrıca, web üzerinde mevcut herhangi bir dosyaya bir bağlantı eklemek seçeneği de vardır.

Kısa bir süre bekledikten sonra, servis sizi otomatik olarak sayfaya yönlendirir. Bitmiş dosyayı indirmek için tek bir düğmeyi tıklatmanız gerekir. Her şey hızlı, kullanışlı ve tamamen ücretsizdir.

Bazen PDF belgeleriyle bazı işlemleri gerçekleştirmeniz gerekiyorsa, bu hizmeti yer imlerine kaydedin. Bu, hantal ve sıklıkla pahalı bir yazılım yüklemenizi gerek kalmayaçaktır.

Aşağıdaki bağlantıdan siteye ulaşabilirsiniz.

https://pdf.io/tr

Smallpdf ile pdf dosyalarını küçültün

Smallpdf.com pdf dosyalarınız online olarak sıkıştırma (küçülte) işlemi yaparak belgelerinizi 144 dpi sıkıştırarak bir saat boyunca sunucu firmasında kaldıktan sonra otomatik olarak silinir.

Smallpdf.com pdf dosyaları Jpg dönüştürme ve word belgeleri (doc ve docx formatında) bir çok farklı dönüştürme işlemleri yapan ücretsiz bir web sitesidir.

Siteye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://smallpdf.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz