Telif Hakkı Olmayan Kaliteli Resimler İndirin

2
4309

Bedava ne kadar özgür?

Özgürlüğün ne kadar özgür olduğu sorusu var. Bazı web siteleri özel kullanım için resim indirmenize izin verir – ör. arka plan duvar kağıtları – ama ticari kullanım için görüntüleri izin vermeyecektir. Buna kartvizit, web sitesi veya poster gibi örnekler dahildir. Aşağıdaki web siteleri Creative Commons CC0 kapsamında korunmaktadır.

Bu çalışma ile bir işi birleştiren kişi, yasaların izin verdiği ölçüde, ilgili tüm hakları ve ilgili hakları da dahil olmak üzere, dünyadaki tüm çalışma haklarını tüm dünyadaki çalışma haklarından feragat ederek kamuya adanmıştır. – CreativeCommons.org

Aşağıdaki web siteleri kamuya açık alanda bulunan CC0 görüntülerini destekler ya da tamamen oluşur. Bu resimlerin sahipleri, kullanıcıların telif hakkı geri bildirimi olmadan görüntülerini değiştirmelerine, düzenlemelerine ve kullanmalarına izin verdi.

Kendim şahsen hemen her gün bilgisayarımın masa üstü arka planını günde bazen iki defa değiştirdiğim oluyor. Site içinde geçtiğimiz senede kaliteli ücretsiz duvar kağıtları web kaynakları paylaştım. Böylesi güzel resimleri, temaları paylaşmayı blog sitemde çok seviyorum.

Şimdi sizlere bu sefer en bol kaynaklı site adresleri listesi paylaşacağım. Web siteniz için veya ticari kullanım için ücretsiz olarak bu resimlerden faydalana bilirsiniz. Sadece ücretsiz fotoğraf için telifi ücretsiz fotoğraflar aramak isteyen kişiler için görüntülerin herhangi birini indirmek için ödeme gerektiren aldatıcı web sitelerinin den artık kurtuluyorsunuz.

Creative commons lisansı sorunu ile karşılaşmayacaksınız. Hatta kopyalama, değiştirme ve izin istemeden kendi ticari amaçlar için kullanabilirsiniz. Telif hakkı olmayan kaliteli resimler kim kullanmak istemez ki?!

pixabay.com

stocksnap.io
unsplash.com
lifeofpix.com
gratisography.com
startupstockphotos.com
cupcake.nilssonlee.se
jaymantri.com
mmt.li
foodiesfeed.com
isorepublic.com
kaboompics.com
snapwiresnaps.tumblr.com
magdeleine.co
freenaturestock.com

Dilerseniz http://furiouscamera.com sitesinden farklı sitelere erişebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz