Ücretsiz Yapay Zeka Fotoğrafları İndirin

0
2802

Son senelerde Yapay Zeka tüm endüstri dallarının cazip noktası haline geldi. Yapay zekadan faydalanan bir çok popüler işlev hayatımız parçası haline geldi. Özellikle grafik unsurları yani resimler yapay zekadan çok etkilenmiştir. FaceApp vb. gibi fotoğraf videolarla ilginç şeyleri deneyen, yapan projeler ortaya çıkmıştır. İnsanlara tıpa tıp benzeyen, gerçek görünümlü yapay zeka çalışmaları bulunmaktadır. Yapay zeka tarafından oluşturulan insan yüzleri bulabileceğiniz siteleri yazının devamında okuyabilirsiniz.

Yapay zeka tarafından oluşturulan bu siteler resimlerin telif hakkı yoktur. Serbestçe kullanabilirsiniz. Sitelerden indirdiğiniz resimler JPG formatındadır.

Yapay Zeka Tarafından Oluşturulan Fotoğrafların İndirilmesi

ThisPersonDoesnotExist.com

Thispersondoesnotexist.com sitesine her girdiğinizde gerçekçi insan yüzleri fotoğrafları bulabilirsiniz. Siteyi açtığınızda bir fotoğraf gösterir.  Başka bir fotoğraf görmek için site sayfasını yenilemeniz gerekir.

Sitenin sağ alt köşesinde bazı istatistiksel bilgiler gösterir.

Bu kısımda, Another kısmına tıklayıp yapay zeka tarafından oluşturulan yen bir yüz ekranınıza gelir. Save yazan yere tıklayınca resim bilgisayarınıza iner. Site, resimleri jpg olarak indirir. İndirdiğiniz resimler düzenlemeye denediğinizde çok kaliteli oluşturulmuş resimler olduğunu anlarsınız.

Generated.Photos

Generated.Photos sitesi fiziksel özelliklere dayalı insan yüzleri oluşturabiliyor. insanın ruh hali, yaşı, cildi, gözleri gibi çok bariz bir şekilde fotoğraflar sunmaktadır. Site şuan için yapay zeka tarafından oluşturulan yüz bin / 100.000 resim indirmeye izin vermektedir. Fotoğrafları Google Driver üzerinden indirilmektedir. Bu site yapay zeka tarafından oluşturulan fotoğraflar hemen hemen hepsi çok aydınlatıcı olarak gözükmektedir.

Aşağıdaki linkten siteye giriş yapın.

Https://generated.photos

Browse on Google Drive yazısına tıklayın.

Burada açılan Url’de, sayılar üzerine tıklayıp beğendiğiniz resimleri tek tek yada klasör olarak da indirebilirsiniz.

Yapay zeka tarafından oluşturulan işinize yarayacak benzersiz fotoğrafları, bu sitelerden telif sorunu olmadan biri, iki adımda çok kolay indirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz