Ücretsiz E-Ticaret Hosting Listesi

0
3416

E-Ticaret web sitesi barındırma (hosting) müşterileriniz tarafından görünmez ancak deneyimleri için gerçekten önemlidir.Sizlere aslında internet ortamında iyi tecerübeler kazandırabilir. Markalaşma, satış uzmanı ve girişimcilik ruhunu en üst seviyeye çıkarabilir.

Oluşturduğunuz e-ticaret sitesinin türüne ve boyutuna, bütçenize ve beklenen hacimlerinize bağlı olarak, seçim yapabileceğiniz birkaç barındırma kalite bakımından seçenekleri çok buluna bilir.

Faket ben burada ücretsizde olsa sizin beceri ve yeteneğinize göre ücretsiz e-ticaret hosting’te bile duğunuzdan bile fazla nüşteri kitlesi ulaşabilirsiniz. Şimdi ben burada ücretsiz e-ticaret hosting siteleri listesini aşağıya sıralıyorum.

Ücret ödemeden en iyi e-ticaret hosting seçenekleri, ilk e-ticaret web sitelerine başlamak üzere olanalar yeni başlayanlara, amatör tasarımcılara, farklı bir hosting şirketi hizmet ve desteğini denemek isteyenlere ve yeni projelerini barındıracak bir nokta arayan gelişmiş geliştiricilere imakan sunan aşağıdaki ücretsiz e-ticaret hostingleri mutlaka kullanmalısınız.

 x10Hosting.com

X10Hosting’deki ücretsiz hosting müşterilerine PHP, MySQL ve cPanel’in en son sürümleri ile istikrarlı ve yüksek performanslı bir ortam sunmaktan gurur duyuyor.

Depolama: Sınırsız
Alan: 2 eklenti etki, 1 park edilmiş alan ve 2 alt etki alanları.
e-Ticaret: 1-tıklama gibi Magento olarak e-ticaret platformları için yükler.

Bant Genişliği: Sınırsız
E-posta: 3 ücretsiz hesaplar
Website Builder / Tasarım: 150’den fazla şablonları ile web sitesi oluşturucu; CPanel kurulumlarıyla sağlanan diğer programlar bulunmaktadır.

Sınırsız depolama ve bant genişliği, x10Hosting için önemli bir artı ve 750.000’in üzerinde üyeden oluşan bir destek topluluğu ile birlikte gelir.

x10hosting.com

Freehostia.com

Freehostia logosu İlginç plan isimleri ile Freehostia’nın ücretsiz bulut barındırma hizmeti sunar. Yük dengeli sunucu kümesi platformu, daha geleneksel paylaşılan barındırma ayarlarından 15 kat daha hızlıdır.

Depolama: 250 MB
Alan: 5 barındırılan alanlar.
e-Ticaret: birçok üst platformların sepeti yüklemeleri vardır.

Bant genişliği: 6 GB aylık
E-posta: 3 e-posta hesapları
Website Builder / Tasarım: Ücretsiz web şablonları, artı 1-tıklama yüklemeleri.

Depolama 250 megabayt biraz küçük olmakla beraber.

freehostia.com

Bravenet.com

Bravenet logosu Bir site oluşturucuya ve sınırsız depolama alanına ek olarak, Kanadalı şirket, bir e-posta pazarlama platformuna sahip tek ücretsiz web barındırma sunucularından biridir.

Depolama: Sınırsız
Alan: Ücretsiz Bravenet alt alan
e-Ticaret: Ecwid alışveriş sepeti, ürün arama ve ürün listeleri

Bant Genişliği: Sınırsız
E-posta: Hayır
Website Builder / Tasarım: Ücretsiz sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu

Bravenet’in e-posta pazarlama aracı, bir iletişim listesi oluşturmanıza ve mesajlarınızı şablonlar veya özelleştirilmiş çözümler yoluyla tasarlamanıza yardımcı olur.

bravenet.com

000webhost.com

000webhost’un logosu 000webhost, 2007 yılından beri yaklaşık 14 milyon kullanıcıya ait web sitelerine ev sahipliği yaparak ücretsiz, ücretsiz reklam barındırma hizmeti sağladı. 000webhost’un Ar-Ge ekibine göre zengin özelliklere sahip ücretsiz hosting planı küçük ve orta ölçekli projeleri destekleyecek.

000webhost Ar-Ge Departmanı Müdürü, “Tam anlamıyla işleyen FTP hesaplarını ve MySQL ve PHP desteğini göstererek,” hayati web geliştirme ve yönetim özellikleri için neredeyse hiç sınırımız yok “dedi. “Geleneksel olmayan web barındırma modellerinin her zaman öncülüğünü yaptık.”

Sınırsız ücretsiz alan adı barındırma ve beş e-posta hesabına ek olarak, 000webhost web sitesi trafik istatistiklerini, SEO analiz araçlarını ve projenizi tanıtmanıza yardımcı olacak kılavuzları da içerir. Artık ücretsiz hosting planına güç veren yeni bir bulut tabanlı altyapı ile 000webhost, dosyalarınızı güvence altına almak için ücretsiz SSL sertifikaları sunan ilk sağlayıcı oldu. 000webhost ücretsiz site oluşturucu ile, kendi web sitesi yapmak için nasıl kod bilmeye gerekmez bile.

“Web barındırma ilkelerini ve genel olarak web yapımını anlamamız için tüm önemli araçları sağlıyoruz” dedi. “Yeni başlayanlar için muhtemelen sıfır yatırımla web yapı temellerini öğrenmeye başlamak için en iyi yol budur. Web sitesi geliştirme konusunda iyi bir bilgiye sahip olan kişiler, biraz para harcayabilir ve küçük veya orta boy web sitelerini herhangi bir ücret ödemeden barındırabilir ve web sitelerini daha sonra büyüterek premium planlara geçebilir. “
Depolama alanı: 1,5 GB

Alan: Sınırsız, ücretsiz alt alanlar

E-Ticaret: Henüz değil, ancak Ar-Ge’ye göre “önemli güncellemeler çok yakında”
Bant genişliği: 100 GB

E-posta: 5 e-posta hesabı

Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: Yüzlerce şablon ve diğer uygulamaların 1 tıklamalı yüklemeleri.

000webhost.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz