Ücretsiz Online Not Defteri

0
3299

Ankurm.com not defteri işlevi online gördüğü gibi bunun yanında anlık mesajlaşma, görüntülü sohbet etme olanağı bile tanır. Site içerisinde tanıttığımız benzer sitelerden daha bir hünerli web sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Ankurm gerçek zamanlı işbirliği ve anlık mesajlaşma gibi verimlilik arttırıcı özellikleri ile oldukça büyük bir çevrimiçi not defteri hizmetidir. Kullanımı süper kolay ve gerektiği gibi çalışıyor. Çok basit bir ara yüzü vardır.

Orwellapp.com deneyebilirsiniz.

Not defteri yazılarınızı şifreleyin:

Kısa kısa yazdığımız not veya uzun metin yazılarımızı kimsenin okumasını istemiyorsanız Aşağıda listelemiş programları kullanabilirsiniz.
Windows not defteri benzeri programları kullanacağız.
Bu programların farkı yazdığımız yazıları şifreleme imkanı sunuyor olması.

Encrypted notepad java tabanlı bir metin düzenleyicisidir.
Uygulama biraz not defteri benzer, ama yine de word, wrap, yazı tipi seçimi, tarih ve saat ekleme ve üsteki program gibi özelliklere sahip değildir.

İndirme sayfası:

http://sourceforge.net/projects/enotes

Tüm sistemler için metin editörleri:

Windows, mac ve linux için en iyi programlama metin editörleri bir listesi:

Windows:

notepad

sublimetext

ultraedit

Mac os:

macromates

brackets

barebones

Linux:

emacs

kate

Parlayan yazılar yazın:

Animasyonlu parlayan metin oluşturmanızı sağlayan ücretsiz animasyonlu web sitelerinin bir listesine yazının sonundan ulaşabilirsiniz.

Bu web siteleri özel animasyonlu parlayan metin oluşturmak için kullanabileceğiniz vb. şık yazı tipleri, dokular, renk seçenekleri, animasyonlar size sunuyor.

Tüm bu ücretsiz web siteleri bu ücretsiz animasyonlu parlak metin üreten web sitelerinin bazıları size gif görüntü indirme seçeneği sunar. Web siteleri, bloglar, forumlar için embed kodları oluşturmak için yeteneği var. Ama indirme seçeneği sunmuyor. Gif animasyonlu metin resmi yükleyebilirsiniz.

Parlak jenarik metinler oluşturma siteleri:

http://glowtxt.com

http://pookatoo.com

Mercury Reader ile Yazıları Dikkatiniz Dağılmadan Okuyun

Bazen o kadar çok dikkat dağıtıcı metinleri İnternet ortamında okumak zordur. İnternet üzerinde metin okuma kolaylığı için kullanabileceğiniz  Mercury Reader, dikkat dağıtıcı web sayfalarının tamamen ücretsiz bir okuma sürümünü oluşturur. Google Chrome için bir uzantısı olan böylece metni rahatça okuyabilirsiniz.

Google Chrome için Merkür Reader bu url’den https://chrome.google.com/webstore/detail/mercury-reader/oknpjjbmpnndlpmnhmekjpocelpnlfdi indirin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz